Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia – Francja: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EURO

Przedostatni dzień spotkań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, a przed nami jeszcze sporo emocji. Irlandia, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z świetnie dysponowaną kadrą Francji. Przyjezdni rozpoczęli kwalifikację od rozgromienia Holendrów 4:0 i zapewnienia sobie kompletu punktów. Czy goście zdobędą kolejne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Irlandia – Francja.

Irlandia – Francja: Zapowiedź meczu

Irlandia zmierzy się z Francją Didiera Deschampsa w ważnym meczu na Aviva Stadium w Dublinie w poniedziałek. Gospodarze nie byli konsekwentni na arenie międzynarodowej w ostatnich latach i będą raczej w tym meczu łatwym rywalem dla Mistrzów Europy. W zeszłym tygodniu gospodarze wygrali z Łotwą 3-2 i będą musieli zagrać ponad swoje umiejętności, aby osiągnąć podobny wynik w tym meczu.

Goście, są obecnie na szczycie Grupy B i są w imponującej formie w tym roku. W poprzednim meczu Les Bleus rozgromili Holandię 4-0 i będą pewni siebie przed tym spotkaniem. Francuzi mają w swojej kadrze znakomitego Kyliana Mbappe, który sam potrafi odmienić losy spotkania.

Irlandia - Francja:  Typ na mecz

Francja jest w imponującej formie i w zeszłym tygodniu była praktycznie nie do zatrzymania w meczu z Holandią. Kylian Mbappe i Antoine Griezmann są obecnie w doskonałej formie i będą chcieli odcisnąć swoje piętno w tym spotkaniu. Obstawiam, że Francja strzeli powyżej 2.5 gola.

2.47

FRANCJA

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Irlandia - Francja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Irlandią a Francją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 27 marca o 20:45 na Aviva Stadium w Dublinie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!