Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia – Armenia: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 27.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów. W jednym z wtorkowych spotkań Irlandia zagra z  Armenią. Mecz o wszystko między tymi reprezentacjami rozegra się właśnie dziś. Gospodarzom wystarczy zaledwie remis, a z kolei goście muszą zgarnąć komplet punktów, by zagrać w przyszłym roku w dywizji A. Kto utrzyma się w najwyższej lidze? Zapraszam na zapowiedź spotkania Irlandia – Armenia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Irlandia – Armenia (27.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Armenia w ostatnim spotkaniu z Ukrainą została wręcz rozbita i przegrała 0:5. Łączny bilans gości to 2:14, a jedyne punkty jakie zgarnęli to właśnie w pierwszej kolejce z gospodarzami wygrywając 1:0. Po tamtym optymistycznym akcencie Armenia nie urwała już nawet punktu. Teraz mogą ponownie się wykazać i zwyciężyć z Irlandią, by móc utrzymać się w dywizji B. Gospodarze byli blisko utrzymania już w poprzednim meczu, gdzie prowadzili ze Szkocją 1:0 do przerwy, niestety w efekcie końcowym odnieśli porażkę 1:2 i teraz nie mogą przegrać ostatniego starcia.

Liga Narodów: Irlandia - Armenia (27.09, 20:45) - typy, typowanie

Ostatnie spotkanie między Irlandią, Armenią to walka o utrzymanie w dywizji B. W poprzednim ich spotkaniu mimo lepszej dyspozycji zespołu Irlandii wygrali ostatecznie Ormianie. Goście nie wygrali ani nawet nie zremisowali od czterech spotkań strzelając zaledwie gola, a tracąc aż czternaście. Mimo, że gospodarzom wystarczy remis to nie wydaję mi się, żeby kalkulowali to spotkanie i na pewno będą chcieli wygrać. Stawiam wygraną Irlandii.

1.38

IRLANDIA WYGRA

betfan

Liga Narodów: Irlandia - Armenia (27.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Irlandią, a Armenią odbędzie się 27 września o 20:45 na Aviva Stadium w Dublinie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale  ani platformie streamingowej. Mecz można śledzić na sport.betfan.pl.
  • Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!