Pobierz aplikację betfan na telefon
IO 2020 Tokio: Transmisja w tv i online

Zostało już tylko kilkanaście dni do startu najbardziej wyczekiwanej imprezy sportowej czterolecia. Sprawdź, gdzie będzie można oglądać transmisję z igrzysk olimpijskich w Tokio.

IO 2020 Tokio: Kiedy początek imprezy?

Igrzyska olimpijskie 2020 w Tokio wystartują już w piątek 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia. Rywalizacja będzie toczyła się przez 17 dni w 37 różnych dyscyplinach sportowych i aż 339 konkurencjach. Polacy najprawdopodobniej wybiorą się do Tokio w składzie złożonym z 215 zawodników. Będziemy próbowali pobić wynik sprzed 5 lat z Rio de Janeiro, kiedy to zdobyliśmy łącznie 11 medali. Igrzyska olimpijskie w Tokio zostały przełożone o rok z powodu pandemii koronawirusa. Epidemia dalej nie ustępuje, dlatego impreza ta będzie inna niż dotychczasowe – zagraniczni kibice nie zostaną wpuszczeni do Japonii.

OBSTAW LICZBĘ MEDALI DLA POLSKI W BETFAN

IO 2020 Tokio: Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Jeżeli chodzi o transmisję w TV to z pewnością igrzyska olimpijskie będzie mogli oglądać na TVP 1 i TVP Sport. Telewizja Polska planuje łącznie około 350 godzin transmisji z imprezy w Japonii. Igrzyska olimpijskie będzie można oglądać codziennie od godzin nocnych (około 1:30) do godzin popołudniowych następnego dnia (około 16:50).

Dodatkowo w TVP 1 będzie emitowany magazyn „Sport olimpijski” przed „Wiadomościami” (19:26) i „Podsumowanie olimpijskie” (21:30). W TVP Sport będzie z kolei można zobaczyć od godziny 17:00 retransmisję najważniejszych wydarzeń danego dnia. Od godziny 19:30 nadawane będzie „Studio olimpijskie”, od godziny 22:00 „Olimpijski wieczór”, a od godziny 23:00 – „Tokio po godzinach”.

Poza Telewizją Polską igrzyska olimpijskie w Tokio będą również transmitowane na antenach Eurosportu.

Online najważniejszą imprezę czterolecia będziemy mogli zobaczyć w serwisie sport.tvp.pl, Eurosport Player i player.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!