Pobierz aplikację betfan na telefon
Inauguracja sezonu wyścigowego na Torze Służewiec

Już w najbliższy weekend rozpocznie się sezon wyścigowy. Pierwsze gonitwy odbędą się na Torze Służewiec. W kolejnych wyścigach udział będzie brał koń Betfan.

Dwa dni na Torze Służewiec

Zmagania na Torze Służewiec zostały podzielone na dwa dni i odbędą się 1 oraz 2 maja. Sobotnia rywalizacja rozpocznie się o 14:30 od gonitwy na 1800 metrów o Nagrodę Dandolo. Triumfatorem sprzed roku jest Delos, który jednak nie jest faworytem. Przewiduje się, że największe szanse na wygraną mają głównie konie trenowane przez najlepszego trenera w Polsce – Adama Wyrzyka. Pasjonująco zapowiada się też starcia o Nagrodę Władysława Andersa oraz Memoriał Tomasz Dula. Jednym z najlepiej zapowiadających się niedzielnych gonitw jest wyścig o Nagrodę Strzegomia. W puli nagród jest aż 40 250 złotych. Faworytem jest Power Barbarian.

Koń Betfan

W tym sezonie zobaczymy również konia Betfana. Wystąpi on jednak dopiero w przyszłotygodniowej gonitwie. Trener Adam Wyrzyk postanowił, aby zwiększyć mu dystans. Czterolatek do tej pory biegał na 1300 i 1600 metrów. W przyszły weekend zadebiutuje jednak na dystansie 1800 metrów. Betfan w poprzednim sezonie wziął udział w ośmiu gonitwach. W najlepszych startach dwukrotnie zajął drugie miejsce. Pieczę nad koniem sprawuje Adam Wyrzyk – trener, który już od pięciu lat jest najlepszy w Polsce.

1 maja będzie miała miejsce inauguracja sezonu wyścigowego. Pierwszy weekend odbędzie się na Torze Służewiec.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!