Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Tatjana Maria: typy, kursy, gdzie oglądać | 26.06 Bad Homburg
Iga Świątek, po zdobyciu kolejnego tytułu wielkoszlemowego, nie była widziana na korcie od dwóch tygodni. Dziś Polka wraca, by rozegrać jedyny turniej tuż przed Wimbledonem. Nasza reprezentantka zdecydowała się wziąć udział w turnieju WTA 250 w Bad Homburg. W pierwszej rundzie przyjdzie jej zmierzyć się z Tatjaną Marią, czyli doświadczoną reprezentantką gospodarzy. Jak światowa jedynka wypadnie w pierwszym starciu na korcie trawiastym, w tym sezonie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Tatjana Maria.

Iga Świątek – Tatjana Maria: Zapowiedź

W ubiegłym roku Iga Świątek nie zdecydowała się na żaden turniej na trawie, przed Wimbledonem. Wtedy to odpadła w 1/16 turnieju wielkoszlemowego i być może dlatego w tym, chce się przygotować do zmagań rozgrywając turniej w Bad Homburg. Choć Polka nie jest wielką fanką tej nawierzchni, to warto przypomnieć, że w 2018 roku wygrywała juniorski Wimbledon, który był poniekąd dla niej świetnym startem w karierze.
W pierwszej rundzie niemieckiego turnieju, nasza zawodniczka stanie na przeciw doświadczonej Niemki. Tatjana Maria każdego roku spędza sporo czasu na kortach trawiastych, gdzie udaje jej się uzyskiwać naprawdę dobre wyniki. Tak też przed rokiem w Wimbledonie osiągnęła półfinał, co zdecydowanie było jej dotychczasowym największym wielkoszlemowym osiągnieciem. 35-latka w tym roku rozegrała już 10 meczów na trawie, a jeszcze wczoraj rozegrała finał we włoskim Gaiba, dzie musiała uznać wyższość 19-letniej Ashlyn Krueger.

Iga Świątek - Tatjana Maria: Typy

1.44

PONIŻEJ 21,5 GEMÓW

betfan

Przed Igą bardzo wymagający powrót na korty trawiaste, gdzie od wygrania juniorskiego Wimbledonu, z roku na rok pojawiała się coraz rzadziej. Teraz na pewno będzie chciała dobrze przygotować się do zbliżającego się turnieju wielkoszlemowego, a mecz z taką rywalką, jak Tatjana Maria, powinien dać jej sporo doświadczenia. Niemka, mimo doświadczenia i niezłego ubiegłego tygodnia, powinna być dziś sporo zmęczona, bowiem jeszcze wczoraj po południu rozgrywała finał we Włoszech. Dziś na zmęczeniu stanie na przeciw Świątek, która po dwóch tygodniach przerwy, na pewno jest głodna gry. Spodziewam się tu małych problemów na początku meczu, ale ostatecznie nie widzę innego wyjścia jak 2:0 dla Polki. Typuję poniżej 21,5 gemów.

Iga Świątek - Tatjana Maria: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Tatjaną Marią, odbędzie się 26 czerwca o godzinie 18:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale CANAL+ Sport lub w serwisie CANAL+ Online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!