Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Ludmiła Samsonowa: typy, kursy, zapowiedź | 22.02 Dubai
Iga Świątek wciąż się nie zatrzymuje i po obronie tytułu w Doha (Katar), walczy o kolejny triumf w Dubaju. Za sobą ma świetną pierwszą rundę, gdzie oddała zaledwie dwa gemy. Teraz zmierzy się z Ludmiłą Samsonową, która niedawno grała w finale Abu Dhabi. Panie grały ze sobą raz i lepsza okazała się Polka. Czy tym razem będzie tak samo? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Ludmiła Samsonowa.

Iga Świątek – Ludmiła Samsonowa: Zapowiedź

Iga rozpoczyna swoją drogę po kolejny tytuł i kolejne serię wygranych z rzędu. Mogłoby się wydawać, że turniej w Doha sprawi iż fizycznie będzie odczuwała jego skutki w Dubaju. Jednakże w Katarze na kortach spędziła trzy godziny, a tutaj rozpoczyna dopiero od drugiej rundy. Bukmacherzy również Polkę stawiają tutaj w roli faworytki, choć przed rokiem swoją walkę zakończyła już na 1/8 finału, przegrywając z późniejszą triumfatorką Jeleną Ostapenko 6:4, 1:6, 6:7. W tym roku ma już za sobą świetne spotkanie z Leylah Fernandez zakończone wynikiem 6:1, 6:1.
W 1/8 finału czeka Ludmiła Samsonowa, która po pierwszej bardzo wymagającej rundzie z Paulą Badosą, w 1/16 otrzymała walkower od Qinwen Zheng. Na pewno przełoży się na to na bardzo dobrą dyspozycję kondycyjną Rosjanki, choć Polka po tym jak spędziła wczoraj nieco ponad godzinę, również powinna być świetnie przygotowana. Ludmiła mierzyła się ze Świątek raz i to w ubiegłym roku, w trakcie gdy Iga śrubowała swoją serię meczów wygranych. Spotkanie z Samsonową było jednym z cięższych w tamtym okresie i to nasza reprezentantka musiała odwracać jego losy, by wygrać na pełnym dystansie w trzy godziny.

Iga Świątek - Ludmiła Samsonowa: Typ

1.49

POWYŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Na pewno mając w głowie ten jedyny mecz ze Samsonową, Świątek musi podejść bardzo skupiona, bo jak widać Rosjanka w najmniej oczekiwanym momencie staje się bardzo groźna. Myślę, że tym razem rywalka Igi zdobędzie kilka gemów, głównie z racji mocnego serwisu, po którym w poprzednim ich meczu zdobywała sporą ilość punktów. Stawiam, że będzie powyżej 17,5 gemów.

Iga Świątek - Ludmiła Samsonowa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Ludmiłą Samsonową odbędzie się 22 lutego o godzinie 12:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport , lub w serwisie
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!