Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Julia Putincewa: typy, kursy, zapowiedź | 31.12 WTA United Cup 2022
Wracamy do tenisa na najwyższym poziomie. W tym roku ATP Cup, zostało wyminone na United Cup, gdzie rywalizuje 18 mieszanych reprezentacji. Oczywiście wśród nich znalazła się Polska. W jednym z pierwszych spotkań, które rozegra nasza reprezentacja z Kazachstanem, Iga Świątek zmierzy się z Julią Putincewą. Obie zawodniczki spotkały się raz i górą była Polka. Czy i tym razem tak się skończy ich starcie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Julia Putincewa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA United Cup 2022: Iga Świątek – Julia Putincewa (31.12, 06:30): Zapowiedź

Iga Światek przed sezonem zagrała w turnieju pokazowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam pokazała się ze świetnej strony, no może poza ostatnim spotkaniem z Eliną Rybakiną. Mimo to cały turniej Iga Świetnie serwowała i łątwo zdobywała przewagę na korcie. Po tamtym sezonie na pewno jako kibice czekamy na największe triumfy naszej zawodniczki. Nowy format turnieju reprezentacyjnego angażującego kobiety, to dodatkowa okazja na przygotowanie do sezonu.
Zawodniczki dotychczas spotkały się tylko raz i Iga wygrała, choć nie tak pewnie, bo 6:4, 6:4. Trzeba pamiętać, że Julia gra również siłowy tenis, co może zaskoczyć Igę.

WTA United Cup 2022: Iga Świątek - Julia Putincewa (31.12, 06:30): Typ

1.79

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Iga jest zdecydowaną faworytką tego pojedynku i raczej nie można się spodziewać innego wyniku niż jej wygranej. Poprzez swoje mecze w ZEA pokazała, że wciąż jest w formie i znów w tym sezonie będzie groźna. Spotkanie z KAzaszką Iga powinna zagrać pod swoje dyktando i raczej bez większych problemów wygrać, dając ważne punkty naszej reprezentacji. Stawiam, że Iga wygra, a w meczu będzie poniżej 18,5 gemów.

WTA United Cup 2022: Iga Świątek - Julia Putincewa (31.12, 06:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz grupowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Julią Putincewą odbędzie się 31 grudnia o godzinie 06:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale TVP Sport, lub w serwisie sport.tvp.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!