Iga Świątek – Julia Putincewa: Typy, kursy, zakłady 11.05 | Rzym WTA

Wojciech Sikora

10 maja 2024

Iga Świątek
Z ogromnym impetem Iga Świątek weszła w turniej, w Rzymie i niewiele brakowało by odesłała rywalkę „na rowerku”. Ostatecznie wygrała z Perą, oddając zaledwie dwa gemy. Tak szybkie zwycięstwo na pewno dobrze rokuje na kolejne etapy, ponownie potwierdzając znakomitą formę Polki. Przed nią nieco bardziej wymagający mecz z 41. rakietą świata – Julią Putincewą, która gra ostatnim czasem nadwyraz dobrze. Czy będzie w stanie zagrozić Polce? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Julia Putincewaa. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Julia Putincewa.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Julia Putincewa?

Iga Świątek – Julia Putincewa: Typy bukmacherskie

Choć w Stuttgarcie nie wszystko poszło po myśli Igi Świątek, to jednak w Madrycie nie pozostawiła złudzeń. W całym turnieju prezentowała się świetnie, co doprowadziło ją aż do finału. W nim ponownie zmierzyła się z Aryną Sabalenką. którą pokonała dopiero po trzech partiach i ponad trzech godzinach gry. Kilka dni odpoczynku dla naszej reprezentantki i znów wraca do gry w Rzymie, gdzie wygrywała w 2022 roku. Pierwszą rundę Polka rozegrała znakomicie pokonując Perę 6:0, 6:2.

1.69

POWYŻEJ 16.5 GEMÓW

betfan

W teorii rywalka w drugiej rundzie, czyli Julia Putincewa, to podobna półka, co poprzednia oponentka Polki. Niemniej jednak Kazaszka jest ostatnim czasem w znakomitej formie, co udowodniła już w Madrycie, osiągając ćwierćfinał i tworząc nim sporo problemów Rybakinie. Tutaj w Rzymie przeszła dwie pierwsze rundy, bez straty seta i na pewno będzie chciała postawić mocne warunki Świątek. Dotychczas grały ze sobą trzy razy i trzy razy wygrywała nasza tenisistka bez oddania seta. Tym razem po raz pierwszy zagrają na kortach ziemnych, gdzie jak widać Julia czuje się znakomicie. Ten mecz może być momentami bardzo zacięty, a sama Kazaszka może ugrać tutaj kilka gemów. Typuję powyżej 16.5 gemów w cały starciu.

Iga Świątek - Julia Putincewa: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.04
  • Wygrana Putincewej - 10.00
  • Powyżej 16.5 gemów - 1.69
W tym zestawieniu eksperci widzą faworytkę po stronie Iga Świątek, na którą obecny kursy wynosie zaledwie 1.04. Naturalnie więc Julia Putincewa wyjdzie na kort jako underdog, co przekłada się na jej przelicznik wynoszący aż 10.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Julia Putincewa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Igi Świaetk, która zagra z Julią Putincewą, odbędzie się 11 maja o godzinie 11:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rzym 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy