Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Jule Niemeier: typy, kursy, zapowiedź | 16.01 Australian Open
Iga Świątek wraca na korty w Melbourne, by powalczyć o pierwszy tytuł Australian Open. W poprzednim roku udało jej się osiągnąć półfinał, w którym przegrała z Collins. W tym roku zacznie od spotkania z niewygodną rywalką Jule Niemeier, czyli młodą Niemką z dużymi ambicjami. Bardzo wiele oczekujemy z pewnością od występu Igi w tym turnieju, ale czy w nie napotkamy problemów już w pierwszej rundzie?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Jule Niemeier.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek – Jule Niemeier (16.01, 09:00): Zapowiedź

Iga Światek przed rokiem była bliska, by zagrać z Barty, czyli byłym numerem jeden, w finale. Niestety w półfinale zabrakło Idze chłodnej głowy i Collins okazała się lepsza w dwóch setach. Ostatecznie Ashleigh zgarnęła tytuł, ale niedługo później zakończyła karierę tenisową. Od tego czasu niepodważalną liderką została Iga Świątek, która przecież zaliczyła w zeszłym roku serię 37 meczów bez porażki. W tym sezonie czeka Igę obrona wielu punktów. Na starcie już w Australii będzie trzeba osiągnąć dobry wynik, choć wiemy że Igę stać na triumf i kolejny tytuł szlemowy.
Z Jule Niemeier Polka spotkała się w ramach 1/8 finału US Open w zeszłym roku. Wtedy Iga musiała odrabiać stratę seta, który przegrała 2:6.W drugiej partii została przełamana na 1:2, ale ostatecznie wygrała 6:4 i kolejną partię domknęła w pełni dominując 6:0. Mimo wszystko należy uważać na Niemkę, bo choć początek sezonu ma kiepski, to nie wiadomo kiedy zacznie trafiać swoimi mocnymi uderzeniami, jak i serwisem.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Jule Niemeier (16.01, 09:00): Typ

1.73

ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Niemka jest w stanie osiągać dobre wyniki w turniejach szlemowych, ale raczej ciężko o to będzie w tej edycji AO. Jule popełnia sporo niewymuszonych błędów i podwójnych błędów serwisowych. Oczywiście taki ma styl gry, który jest groźny w momencie gdy wszystko wpada w kort. Jej forma obecnie nie wróży problemów naszej zawodniczki. Iga powinna domknąć to starcie w dwóch setach. Stawiam wygraną Polki i poniżej 18,5 gemów.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Jule Niemeier (16.01, 09:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz pierwszej rundy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Jule Niemeier odbędzie się 16 stycznia o godzinie 09:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!