Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek i Hubert Hurkacz w ćwierćfinałach!

Iga Świątek i Hubert Hurkacz bardzo pewnie awansowali do ćwierćfinałów. Polka obecnie gra w Doha, natomiast Polak w Dubaju. Obu reprezentantów Polski czekają trudne przeprawy w 1/4. Hurkacz zagra z Jannikiem Sinnerem, a Świątek z Aryną Sabalenką, rozstawioną w tym turnieju z numerem 1. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Iga Świątek i Hubert Hurkacz pewnie pokonali swoich rywali

Iga Świątek ponownie mierzyła się z Darią Kasatkiną. Tydzień temu w Dubaju poradziła sobie z Rosjanką bardzo pewnie i wygrała 6:1, 6:2 w nieco ponad godzinę. Wtedy ten triumfów dawał awans do 1/8. Tym razem Polka wywalczyła awans do 1/4. Scenariusz spotkania z zeszłego tygodnia praktycznie się powtórzył. Polka ponownie spędziła na korcie trochę ponad godzinę i dała rywalce zdobyć tylko 3 gemy. Świątek wygrała 6:3, 6:0. Kasatkina ewidentnie jest dla Igi wygodną rywalką w tym roku. Panie mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą była triumfatorka Roland Garros z 2020 roku. Teraz Polka zagra z Aryną Sabalenką, a stawką będzie awans do półfinału prestiżowego turnieju WTA 1000 w Doha.

Hubert Hurkacz świetnie czuje się na kortach w Dubaju. Wczoraj najlepszy polski tenisista w godzinę poradził sobie z niewygodnym Kazachem Alexandrem Bublikiem 6:3, 6:1, a dziś jego mecz trwał tylko dziesięć minut dłużej i pokonał Słowaka Alexa Molcana 6:2, 6:3. Polak nie stracił jeszcze swojego podania w tym turnieju. Teraz w walce o półfinał zmierzy się ze swoim dobrym znajomym Włochem Jannikiem Sinnerem. Panowie grali razem w deblu podczas tych zawodów, ale wycofali się po wygranych meczach singlowych. Jeśli Hurkacz wygra, to wirtualnie wyprzedzi Włocha w rankingu ATP.

Obstawiaj turniej ATP 500 Dubaj w BETFAN 

Obstawiaj turniej WTA 1000 Doha w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!