Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Emma Raducanu: typy, kursy, zapowiedź | 15.03 Indian Wells
Iga Świątek ma za sobą dwa bardzo udane mecze i ze spokojem może patrzeć na kolejne etapy Indian Wells 2023. W 1/8 finału czeka na nią Emma Raducanu, która przed kilkoma dniami pokonała Magdę Linette, a wczoraj w świetnym stylu Beatriz Haddad Maię. Brytyjka mierzyła się z Polką ostatni raz w 2022 roku, gdzie przegrała 0:2. Czy tym razem jest w takiej formie, by podjąć równą wyalizację?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Emma Raducanu.

Iga Świątek – Emma Raducanu: Zapowiedź

Po świetnym turnieju w Dubaju, zakończonym przegranym finałem z Barborą Krejcikovą, Iga Świątek wróciła do Indian Wells, by bronić tytułu. W pierwszej rundzie, z racji rozstawienia miała wolny los, więc rozpoczęła od 1/32. W niej zmierzyła się  z Claire Liu, której oddała jednego gema i wygrała 6:0, 6:1. W kolejnym meczu spotkała się z Biancą Andreescu. Kanadyjka zaskakująco narobiła sporych problemów Polce, ale ostatecznie przegrała 3:6, 6:7.
Raszynianka będzie miała okazję "pomścić" Magdę Linette, która przed kilkoma dniami przegrała z Emmą Raducanu 6:7, 2:6. Brytyjka ma za sobą trzy rundy, w których wyglądała bardzo dobrze. Tak naprawdę od US Open 2021 nie było widać u niej takiej formy i pewności siebie. Z Igą mierzyła się dwukrotnie, a ostatni mecz na kortach ziemnych w Stuttgarcie przegrała w dwóch setach 4:6, 4:6. Mimo niezłej formy Emmy, nie wydaje się żeby miała jakkolwiek zagrozić Świątek.

Iga Świątek - Emma Raducanu: Typ

1.46

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

I POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Polka spędziła z Biancą na korcie ponad dwie godziny, choć każdy spodziewał się raczej krótszego spotkania. Mimo wszystko było to poniekąd dobre przygotowanie na grę z Emmą, ponieważ Brytyjka również mocno serwuje i dużo siły wkłada w wymiany. Tak jak przed rokiem, tak i tym razem myślę, że Raducanu swoim stylem gry może kilka gemów odebrać naszej zawodniczce, ale w kluczowych momentach lepsza będzie nasza zawodniczka. Stawiam wygraną Igi i powyżej 18,5 gemów.

Iga Świątek - Emma Raducanu: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Emmą Raducanu odbędzie się 15 marca o godzinie 02:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport lub w serwisie nc+ GO. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!