Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Elena Rybakina: typy, kursy, zapowiedź | 18.03 Indian Wells
Iga Świątek kontynuuje swoją świetną grę w Indian Wells, a co za tym idzie jest już bardzo blisko obrony tytułu. Polka ma w półfinale szansę na rewanż z Elenę Rybakiną, która okazała się lepsza w 1/8 finału Australian Open. Te korty, z racji tego iż są dość wolne, bardziej odpowiadają naszej zawodniczce. Czy tym razem Raszynianka odprawi Kazaszkę? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Elena Rybakina.

Iga Świątek – Elena Rybakina: Zapowiedź

Po świetnym turnieju w Dubaju, ale zakończonym przegranym finałem z Barborą Krejcikovą, Iga Świątek wróciła do Indian Wells, by bronić tytułu. W pierwszej rundzie, z racji rozstawienia miała wolny los, więc rozpoczęła od 1/32 finału. W niej zmierzyła się  z Claire Liu, której oddała jednego gema i wygrała 6:0, 6:1. W kolejnym meczu spotkała się z Biancą Andreescu. Kanadyjka zaskakująco narobiła sporych problemów Polce, ale ostatecznie przegrała 3:6, 6:7. Awans do ćwierćfinału przyszedł banalnie łatwo, bowiem Iga ograła Emmę Raducnau 6:3, 6:1. Kolejne starcie z Soraną Cirsteą, to tzw. kolejny dzień w biurze i wygrana 6:, 6:3.
Czas więc na rewanż i odegranie się Elenie Rybakinie za 1/8 finału Australian Open sprzed niespełna dwóch miesięcy. Od tego czasu Iga prezentowała się świetnie, wygrywając w Doha i dochodząc do finału w Dubaju. Kazaszka wystąpiła w Abu Dhabi, gdzie odpadła w ćwierćfinale, ale też we wspomnianym Dubaju, gdzie musiała oddać walkowera w 1/8. Polka zdaje się być w tym turnieju znacznie efektywniejsza, bowiem nie straciła jeszcze seta i grała zaledwie jeden tiebreak. Elena sporo traci atutów na tym korcie, bowiem jest on wolniejszy, więc jej serwis nie robi już takiego postrachu jak w poprzednim turniejach.

Iga Świątek - Elena Rybakina: Typ

1.53

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

Z HANDICAPEM -3,5 GEMÓW

betfan

Na tych kortach Iga czuje się świetnie, co pokazuje ponownie w tym roku. Jest krok od finału, więc już bardzo blisko obrony tytułu. Teraz czeka Polkę rewanż za Australian Open i w starciu z Eleną Rybakiną, jest zdecydowaną faworytką. Głównie z racji kortów, które są bardzo wolne. Przy i tak świetnym poruszaniu się na nogach, Iga zyskuje dodatkowe sekundy, by dojść do piłki i uderzyć ją niemal perfekcyjnie. Kazaszka na korcie jest sporo wolniejsza i myślę, że to w połączeniu ze stratą siły jej serwisu sprawi, że nie podejmie równej walki z Polką. Stawiam wygraną naszej zawodniczki z handicapem -3,5.

Iga Świątek - Elena Rybakina: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz półfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Eleną Rybakiną odbędzie się 18 marca o godzinie 02:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport 2 lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!