Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Daria Kasatkina: typy, kursy, zapowiedź | 01.11 WTA Finals 2022
Iga Świątek ponownie spróbuje swoich sił w WTA Finals. Biorąc pod uwagę obecny sezon, na pewno możesz liczyć na o wiele więcej niż rok temu. Według bukmacherów to Polka jest zdecydowaną faworytką do wygrania tegorocznej edycji, o czym można było przeczytać w ZAPOWIEDZI WTA FINALS. Na początek przyjdzie jej zmierzyć się jej z Darią Kasatkiną, co ciekawe, po raz piąty w tym roku! Czy ponownie Raszynianka zdeklasuje rywalkę? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Daria Kasatkina.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Finals 2022: Iga Świątek – Daria Kasatkina (01.11, 23:00): Zapowiedź

Iga ma za sobą wyśmienity sezon. Zdobyła dwa tytułu szlemowe, a łącznie wygrała aż osiem turniejów rangi WTA. Takie wyniki i punkty, które uzbierała, dają jej lidera rankingu jeszcze na co najmniej pół roku. Iga po raz drugi weźmie udział w WTA Finals. W zeszłym roku nie udało jej się wyjść z grupy. W tym roku, jest faworytką do zwycięstwa, a patrząc na jej dokonania na kortach twardych, wszystko wskazuje na to, że to ona powinna zgarnąć w tym roku tytuł. Sprawdź swoją wiedzę przed finałami WTA, rozwiązując QUIZ.
W pierwszej meczu rundy grupowej zmierzy się z Darią Kasatkiną, dobrze znaną Idze tenisistce. Pierwszy raz zagrały przeciwko sobie w zeszłym roku, wtedy w Eastbourne lepsza po trzech setach okazała się Rosjanka. W tym roku zmierzył się już aż czterokrotnie i za każdym razem Polka wygrywała bez straty seta. Z pewnością kluczowym zagraniem, na przeciętnie serwująco Darię, jest zabójczy return Świątek, dzięki któremu wielokrotnie przełamywała rywalkę. Co ciekawe w żadnym z tegorocznych czterech spotkań między nimi, nasza reprezentantka nie oddała więcej niż pięć gemów.

WTA Finals 2022: Iga Świątek - Daria Kasatkina (01.11, 23:00): Promocja

Specjalnie z okazji WTA Finals, bukmacher BETFAN przygotował świetną promocję, dzięki której możemy zgarnąć za postawienie każdego mecz Igi dodatkowe środki. Jeśłi zagramy kupon za dokładnie 29zł, to freebet 5zł pojawi się na naszym koncie, jeśli natomiast stawka wynosić będzie równe 89zł, to wtedy freebet w wysokości 15zł trafi na nasze konto. Dokładny opis i regulamin promocji można znaleźć TUTAJ.

WTA Finals 2022: Iga Świątek - Daria Kasatkina (01.11, 23:00): Typ

1.56

DARIA KASATKINA

NIE WYGRA SETA

betfan

Iga radziła sobie w tym sezonie świetne na kortach twardych, jak i świetnie przeciwko Darii Kasatkinie. Kompletnie w tym sezonie Rosjanka nie mogła znaleźć sposobu na Polkę. Iga rozegrała praktycznie równy cały sezon. ostatnim czasem, jednak miała trochę wolnego, by odpocząć i myślę, że na turniej w Forth Worth jest w pełni gotowa. Rywalka Świątek nie jest praktycznie w stanie zagrozić jej jeśli chodzi o serwis, który cały sezon świetnie kontrowała. Myślę, że i ten mecz nie będzie większym wyzwaniem dla Polki i spokojnie powinna domknąć go w dwóch setach.

WTA Finals 2022: Iga Świątek - Daria Kasatkina (01.11, 23:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz grupowyy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Darią Kasatkiną odbędzie się 1 listopada o godzinie 23:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport, lub w aplikacji Canal + Online. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!