Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Daria Kasatkina – MATCHDAY BOOST

W sobotę 22 stycznia Iga Świątek rozegra mecz w ramach 3. rundy Australian Open. Rywalką Polki będzie Daria Kasatkina.  BETFAN wziął pod uwagę to spotkanie w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Iga Świątek – Daria Kasatkina (22.01, 09:00) – MATCHDAY BOOST

Polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Świątek – Kasatkina. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Polki. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.34). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Iga Świątek – Daria Kasatkina (22.01, 09:00) – zapowiedź

Iga Świątek jako jedyna z polskich tenisistów awansowała do 3. rundy Australian Open. Polka w Melbourne nie straciła jeszcze seta. Grała jednak do tej pory z zawodniczkami, które są na zdecydowanie niższym poziomie. Świątek pokonała 2:0 Harriet Dart z Wielkiej Brytanii (123. w rankingu WTA) oraz Szwedkę Rebecce Peterson (82. w rankingu WTA).

Teraz na Igę czeka dużo trudniejsza rywalka. Daria Kasatkina to obecnie 23. tenisistka świata Rosjanka również łatwo poradziła sobie w dwóch pierwszych rundach, pokonując 2:0 Stefanie Voegele (145. w rankingu WTA) oraz Magdę Linette (53. w rankingu WTA). Zarówno Kasatkina, jak i Świątek spędziły na korcie do tej pory około 150 minut, więc jeśli chodzi o kwestie zmęczenia, są na podobnym poziomie.

Obie tenisistki grały ze sobą podczas turnieju w Eastbourne. Miało to miejsce w czerwcu 2021 roku. Tam zdecydowanie lepsza okazała się Daria, które wygrała 2:1 (4:6; 6:0; 6:1). Był to pojedynek na nawierzchni trawiastej. Polka będzie miała okazję zrewanżować się Rosjance na twardej nawierzchni w Australii.

Iga Świątek – Daria Kasatkina (22.01, 09:00) – transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz 3. rundy Australian Open pomiędzy Igą Światek, a Daria Kasatkiną odbędzie się nie wcześniej niż o godzinie 09:00. Spotkanie będzie transmitowany na Eurosporcie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!