Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Danielle Collins: typy, kursy, zapowiedź | 15.02 Doha
Iga Świątek wraca na korty w Doha, po prawie miesięcznej przerwie od ostatniego spotkania w ramach Australian Open 2023. Zmierzy się w nim po raz trzeci w karierze z Danielle Collins, z którą to aktualnie ma bilans 1-1. Czy Polka będzie potrafiła od samego początku wywrzeć presję i domknąć spotkanie w dwóch setach? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Danielle Collins.

Iga Świątek – Danielle Collins: Zapowiedź

Danielle Collins od zakończenia Australian Open rozegrała jeszcze jeden turniej w Abu Dhabi, choć tam nie potrafiła przejść pierwszej rundy i przegrała z Jeleną Ostapenko po trzysetowej batalii 5:7, 6:1, 5:7. Tutaj ma już za sobą pierwszy mecz rozegrany z Elise Mertens, choć wygrany 2:0, to jednak nie odbyło się bez problemów w obu setach. Iga z kolei od 22 stycznia nie rozegrała tak naprawdę żadnego meczu.
Teraz zawodniczki zmierzą się ze sobą po raz trzeci, choć pierwszy mecz w 2021 roku, nie został rozegrany do końca, bo Amerykanka musiała poddać w drugim secie. Drugi raz obie spotkały się w ramach półfinału Australian Open 2022 iw tedy nasza zawodniczka nie była w stanie podjąć równej walki przegrywając 4:6, 1:6.

Iga Świątek - Danielle Collins: Typ

1.58

IGA ŚWIĄTEK

WYGRA 2:0

betfan

Iga jest zdecydowaną faworytką tego starcia i myślę, że patrząc na grę jej rywalki w ostatnim czasie możemy spodziewać się rewanżu za zeszłoroczne Australian Open. Liczę, że Iga rozprawi się z rywalką w dwóch setach, dlatego też stawiam właśnie taki typ.

Iga Świątek - Danielle Collins: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Eleną Rybakiną odbędzie się 22 stycznia o godzinie 02:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!