Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Coco Gauff: typy, kursy, zapowiedź | 15.10 San Diego 2022
Iga Świątek tuż po finale w Ostravie udała się do San Diego. Tu na szczęście w pierwszej rundzie miała wolny los, przez co mogła spokojnie odpocząć. W 1/8 turnieju San Diego pokonała 20-letnią Chinkę Qinwen Zheng. Mecz z lekkimi problemami, ale zakończony sukcesem. Tym razem Polka spotka się z reprezentantką gospodarzy – Coco Gauff. Czy Iga po raz czwarty pokona Amerykankę? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Coco Gauff.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA San Diego 2022: Iga Świątek – Coco Gauff (15.10, 02:30): Zapowiedź

Ten sezon zdecydowanie należy do Igi. Zdobyła już 7 tytułów, z czego dwa wielkoszlemowe. Wciąż jest numerem jeden i będzie co najmniej przez pół roku, z racji uzyskanej przewagi ponad 6 tysięcy punktów nad drugą zawodniczką rankingu. Polka przegrała swój pierwszy finał rangi WTA w zeszłą niedzielę z Barborą Krejcikova, to jednak trzba pamiętać, że nie była w pełni dyspozycyjna ze względu na przeziębienie. Miejmy nadzieję, że w San Diego nic jej nie powstrzyma i zgarnie kolejny tytuł.
W pierwszej rundzie, z racji rozstawienia, Świątek miała wolny los. W 1/8 zagrała z 20-letnią Qinwen Zheng. Mecz ten Iga spokojnie mogła zamknąć w dwóch setach, ale jej przeciwniczka zaczęła trafiać i doprowadziła do trzeciej partii. Tam bez większych problemów Polka domknęła mecz 6:1. W ćwierćfinale zagra z Coco Gauff, z którą mierzyła się już trzykrotnie i ani razu nie oddała jej seta. Amerykanka w 1/8 również napotkała problemy z Biancą Andreescu i mecz musiała grać na pełnym dystansie.

WTA San Diego 2022: Iga Świątek - Coco Gauff (15.10, 02:30): Typ

1.53

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

betfan

Dużym problemem Coco wciąż są podwójne błędy, wiele punktów na serwisie traci właśnie w ten sposób. Jeśli do tego dojdzie mocny return, a forehand Igi będzie rozbudzony tak jak w trzecim secie z Chinką, to nie powinno być złudzeń kto zagra w półfinale. Również i trzy spotkania wygrane po 2:0, jasno wskazują, że ma sposób na Gauff i to Polka powinna być górą. Stawiam wygraną Igi.

WTA San Diego 2022: Iga Świątek - Coco Gauff (15.10, 02:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Coco Gauff odbędzie się 15 października o godzinie 02:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport, lub w aplikacji Canal + Online. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!