Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Coco Gauff: typy, kursy, zapowiedź | 07.06 Roland Garros
Iga Świątek jest już tylko trzy kroki od obrony tytułu sprzed roku. Udział w ćwierćfinale zapewniła sobie w 29 minut, z racji kreczu Curenko. Wciąż więc Iga nie straciła na Roland Garros 2023 seta, a dziś zmierzy się z rywalką z którą wygrywanie do zera, idzie jej niezwykle łatwo. Coco Gauff, bo o niej oczywiście mowa, przed turniejem nie miała zbyt równych turniejów, ale tutaj już wygląda całkiem nieźle. Czy to jednak wystarczy, by zagrozić Polce?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Coco Gauff.

Iga Świątek – Coco Gauff: Zapowiedź

Iga Świątek wraca na paryskie korty, by bronić tytułu sprzed roku, co według bukmacherów jest niemal pewne. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku przez cały turniej straciła zaledwie jednego seta. W tym roku ma już za sobą pewną wygraną z Cristiną Bucsą, gdzie po cięższym premierowym secie 6:4, drugi zamknęła 6:0. Dokładnie takim samym rezultatem zakończyła 1/32, gdzie pokonała Claire Liu. Jeszcze lepiej zaprezentowałą się z Xinyu Wang, która odprawiła na przysłowiowym „rowerku”, czyli 6:0, 6:0. Kolejne starcie zapowiadało się równie łatwo, ale przy stanie 5:1 z Curenko, Ukrainka musiała skreczować.
Dotychczas więc Polka spędziła na korcie około 3,5 godziny, podczas gdy Amerykanka musiała o udział w ćwierćfinale walczyć przez 6,5 godziny. Co więcej dwukrotnie Gauff musiała też gonić wynik, co jeszcze bardziej męczy zawodników. Teraz zmierzy się ze Świątek po raz siódmy. Drugi raz natomiast zetkną się na French Open. W ubiegłym roku grały tutaj o tytuł, ale Iga nie pozostawiła złudzeń rywalce wygrywając 6:1, 6:3. Każdy inny mecz na każdej nawierzchni kończył się dla naszej reprezentantki 2:0.

Iga Świątek - Coco Gauff: Typy

1.69

PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Patrząc przez pryzmat wszystkich pojedynków obu zawodniczek, ciężko szukać szans Gauff w tym spotkaniu. Co więcej to Iga dysponuje znakomitą formą na tym turnieju, więc tym bardziej szanse Amerykanki będą tutaj mniejsze. Moim zdaniem Coco może szukać swoich szans w serwisie i mocy uderzeń, ale dobrze wiemy, że Świątek spokojnie potrafi ją przełamywać. Typuje w tym pojedynku poniżej 18,5 gemów.

Iga Świątek - Coco Gauff: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Coco Gauff, odbędzie się 7 czerwca o godzinie 12:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1 lub w serwisie Eurosport Player i Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!