Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Belinda Bencic: typy, kursy, zapowiedź | 02.01 WTA United Cup 2022
Iga Świątek, wraz z całą reprezentacją, świetnie spisali się w pierwszym meczu rundy grupowej z Kazachstanem. Polacy pokonali rywali 4:1, a nasza liderka pokonała Julię Putincewą w błyskawicznym czasie 2:0. Teraz na Polaków czeka znacznie trudniejszy rywal, jakim jest Szwajcaria. Na otwarcie potyczek z tą reprezentacją. Iga zagra przeciwko Belindzie Bencic. Czy światowa numer jeden ponownie przejdzie mecz bez problemu? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Belinda Bencic.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA United Cup 2022: Iga Świątek – Belinda Bencic (02.01, 10:00): Zapowiedź

Iga Światek przed sezonem zagrała w turnieju pokazowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam pokazała się ze świetnej strony, no może poza ostatnim spotkaniem z Eliną Rybakiną. Mimo to cały turniej Iga Świetnie serwowała i łątwo zdobywała przewagę na korcie. Po tamtym sezonie na pewno jako kibice czekamy na największe triumfy naszej zawodniczki. Nowy format turnieju reprezentacyjnego angażującego kobiety, to dodatkowa okazja na przygotowanie do sezonu. W pierwszym spotkaniu United Cup, Iga z łatwością pokonała Julię Putincewą 6:1, 6:3 ani razu nie tracąc podania.
Teraz Światek zagra przeciwko Belindzie Bencic, czyli aktualnej 12. rakiety świata. W całym 2022 roku zawodniczkom nie udało się ani razu spotkać, ale w roku 2021 rozegrały dwa mecze. Pierwszy Polka wygrała w Adelaide 6:, 6:2. W drugim zaskakująco przegrała w ramach US Open 7:6 (sam tie break zasługuję na szczególną uwagę, bo Szwajcarka wygrała go 14:12) i 6:3. W aktualnej formie, jednak wszyscy spodziewają się pewnego zwycięstwa naszej reprezentantki.

WTA United Cup 2022: Iga Świątek - Belinda Bencic (02.01, 10:00): Typ

1.66

BENCIC NIE WYGRA SETA

betfan

Belinda również rozegrała pierwszy mecz w United Cup przeciwko Putincewej, gdzie nie miała tak łatwiej przeprawy jak Iga. Szwajcarka domknęła set pierwszy, po wielu problemach, dopiero w tie breaku. Z kolei w drugim rozdaniu musiała odrabiać wynik z 1:3. Myślę, że Świątek pokazała się ze znacznie lepszej strony, a jej spotkanie z Bencic powinno dać nam pewne punkty. Stawiam na wygraną Polki 2:0.

WTA United Cup 2022: Iga Świątek - Belinda Bencic (02.01, 10:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz grupowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Belindą Bencic odbędzie się 2 stycznia o godzinie 10:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale TVP Sport, lub w serwisie sport.tvp.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!