Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Barbora Krejcikova: typy, kursy, zapowiedź | 25.02 Dubaj
Iga Świątek w 100% zasłużyła na finał w Dubaju. Jest dyspozycja w ostatnim czasie jest wręcz niesamowita, a kolejne rywalki omija zadziwiająco łatwo. Teraz Polka zmierzy się z Barborą Krejcikovą, która w tym turnieju zaskoczyła formą, a niedawno pokonała naszą zawodniczkę w finale w Ostrawie. Czy Raszynianka zrewanżuje się w tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Barbora Krejcikova.

Iga Świątek – Barbora Krejcikova: Zapowiedź

Po sukcesie w Doha (Katar) Iga utrzymała świetną i kontynuuje serię zwycięstw w Dubaju. W poprzedniej edycji udało jej się osiągnąć zaledwie 1/8 finału. W tegorocznej edycji ma już za sobą świetne spotkanie z Leylah Fernandez zakończone wynikiem 6:1, 6:1, jak i z Ludmiłą Samsonową wygrany 6:1, 6:0. W ćwierćfinale Iga nawet nie wyszła na kort, bowiem Karolina Pliskova oddała mecz walkowerem. Półfinał znów był jednak dość łatwą przeprawą i po półtorej godziny, Polka pokonała Coco Gauf po raz szósty w karierze, bez straty seta, 6:4, 6:2.

O tytuł Iga zawalczy z dobrze jej znaną Barborą Krejcikovą, wraz którą dały kibicom czeskim ogromne show w Ostrawie, pod koniec poprzedniego sezonu. Polka wygrała wtedy pierwszą partię 7:5 lecz kolejne dwie padły łupem reprezentantki gospodarzy. Teraz nasza tenisistka może się zrewanżować, ale po tym jak Czeszka ograła po drodze Pegule, czy Sabalenke, na pewno nie będzie Idze tak łatwo jak wcześniej.

Iga Świątek - Barbora Krejcikova: Typ

1.49

PONIŻEJ 20,5 GEMÓW

betfan

Iga ma wciąż bilans dodatni przeciwko Barborze lecz wynosi on tylko 2:1. Poprzednie starcie przegrała, ale niestety było to też spowodowane chorobą Świątek, która z biegiem meczu, dała o sobie znać. Teraz Polka może się zrewanżować, a patrząC na jej świetną formę i poprzednie rezultaty, powinno to przyjść ponownie dość łatwo. Krejcikova w trakcie starcia miewa spore problemy z podaniem, co łatwo powinno się spotkać z silnym returnem naszej zawodniczki. Stawiam poniżej 20,5 gemów w spotkaniu.

Iga Świątek - Barbora Krejcikova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz finałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Barborą Krejcikovą odbędzie się 25 lutego o godzinie 10:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport , lub w serwisie
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!