Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Anastazja Pawluczenkowa: typy, kursy, zapowiedź | 12.05 WTA Rzym
Iga Świątek po kilku dniach przerwy, ponownie wraca na korty ziemne. Tym razem weźmie udział w turnieju WTA 1000, w Rzymie, gdzie przed rokiem triumfowała. Przed rokiem Polka obroniła tytuł, tym razem również jest sporą faworytką do zwycięstwa. Zmagania zacznie od starcia z Anastazją Pawluczenkową, która w tamtym sezonie nieczęsto była widywana na korcie, a w tym nie ma za dobrych wyników. Czy dla Raszynianki ten pojedynek będzie formalnością? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Anastazja Pawluczenkowa.

Iga Świątek – Anastazja Pawluczenkowa: Zapowiedź

Niewątpliwie poprzednie dwie edycje turnieju w Rzymie, były pod dyktando Igi Świątek, która kompletnie zdominowała rywalki. Przez dwa lata straciła tam zaledwie jeden set, więc w edycji 2023 startuje jako mocna faworytka. Poprzedni tydzień był dla Polki świetnie, choć nie zakończył się sukcesem, bowiem w finale musiała uznać wyższość Aryny Sabalenki. Był to drugi finał z rzędu obu tenisistek, w ostatnich dwóch turniejach. W obecnej formie nikogo nie zdziwi ten sam skład także w finale, w Rzymie.
Pierwsze starcie zapowiada się dla Igi dość łatwo, ponieważ zmierzy się z Anastazją Pawluczenkową. Rosjanka na korcie w 2022 roku zmierzyła się zaledwie sześciokrotnie, wygrywając dwa z nich. W tym roku już jest znacznie aktywniejsza, ale ranking 506. nie pozwala jej na udział we wszystkich turniejach, a szanse jakie dostaje, nie są przez nie wykorzystywane. Najlepszym jej zwycięstwem w tym sezonie, była wygrana z Sarą Errani w poprzedniej rundzie. Anastazja ograła ją aż 6:1, 6:1.

Iga Świątek - Anastazja Pawluczenkowa: Typ

1.46

PONIŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Rosjanka nie jest zbyt ograna w ostatnim czasie na kortach, a dziś staje przed jednym z najtrudniejszych zadań, Nie dość, że to Polka na kortach ziemnych radzi sobie lepiej, to jeszcze zmierzą się w Rzymie, gdzie ostatnie dwa lata należały do Polki. Dla Raszynianki ten mecz powinien być spacerkiem i raczej ciężko tutaj oczekiwać czegoś od przeciwniczki. Stawiam poniżej 18,5 gemów w tym pojedynku.

Iga Świątek - Anastazja Pawluczenkowa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Anastazją Pawluczenkową, odbędzie się 12 maja o godzinie 13:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!