IEM Dallas 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja

Adrian Krawczyk

27 maja 2024

IEM Dallas 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja
Już w poniedziałek ruszy kolejny duży turniej w świecie Esportu. Będzie to IEM Dallas 2024, na którym zobaczymy wszystkie topowe drużyny. Wydaje się, że podczas tego turnieju będziemy mieli bardzo zaciętą rywalizację, albowiem mamy kilka drużyn, które w ostatnim czasie są w świetnej formie. Kto więc może się okazać najlepszy podczas IEM w Dallas? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju IEM Dallas 2024 oraz sprawdzenia typów na turniej.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej IEM Dallas 2024?
  2. Zapowiedź turnieju IEM Dallas 2024
  3. Jakie są kursy na turniej IEM Dallas 2024?
  4. Kto zagra w turnieju IEM Dallas 2024?
  5. Gdzie obejrzeć turniej IEM Dallas 2024?

IEM Dallas 2024 typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Team Spirit
Kurs
Zagraj już teraz

Niewątpliwie IEM Dallas to będzie być może turniej, w którym zobaczymy najlepszą rywalizację w tym sezonie, albowiem mamy kilka drużyn w topowej formie. Na początku sezonu wiele drużyn jeszcze przestawiało się do nowej formuły CS2. Teraz mamy kilka ekip, które jak najbardziej mogą powalczyć o końcowy triumf. Największe szanse daje się Faze oraz Team Spirit, jednak nie można także wykluczać Team Vitality, czy MOUZ, które ostatnio prezentują naprawdę dobrą formę. Niewątpliwie niełatwo będzie wskazać, która ekipa okaże się najlepsza, albowiem MOUZ pokazało już w ostatnich turniejach, że nie do końca radzi sobie w finale. Ja pójdę tutaj znów w Team Spirit, albowiem prezentowali oni najlepszą formę podczas wielkich turniejów ze wszystkich ekip.

IEM Dallas 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie IEM Dallas 2024. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować zwycięzce całego turnieju. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 3.60 jest FaZe Clan, na drugim miejscu uplasowana została drużyna Team Spirit (kurs 3.65), kolejno Team Vitality (kurs 4.40) oraz MOUZ (kurs 5.90). Nieco mniejsze szanse daje się drużynom Natus Vincere (kurs 6.00), Virtus.pro (kurs 9.00), G2 Esports (kurs 12.00), czy Team Liquid (kurs 30.00). Dostępne są także kursy bukmacherskie na najlepszego zawodnika, czyli MVP turnieju IEM Dallas 2024 i prezentują się one następująco:

  • Donk – kurs 4.00
  • Zywoo – kurs 5.00
  • Broky – kurs 6.00
  • Frozen – kurs 7.50

IEM Dallas 2024: gdzie oglądać na żywo? Transmisja

Wszystkie spotkania IEM Dallas 2024 będą transmitowane na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy