Transfer Messiego spowoduje powrót Icardiego do Włoch?

Jak donosi Calciomercato Juventus jest poważnie zainteresowany Mauro Icardim. Temat przenosin Argentyńczyka powtarza się po raz kolejny, ale tym razem transakcję ma ułatwić transfer Messiego do PSG.

Icardi odejdzie z PSG?

Po transferze Messiego do Paris Saint-Germain klub może opuścić Mauro Icardi. Relacje Leo i byłego zawodnika Interu są według dziennikarzy napięte od kilku lat. Nawet w przypadku szczytowej formy, Icardi nie zostawał powoływany na mecze reprezentacyjne, a wszystko miało być spowodowane ultimatum Messiego. Przed laty Mauro poznał swoją obecną partnerkę – Wandę Nara, która była w związku małżeńskim z przyjacielem Leo – Maxi Lopezem. Icardi rozbił rodzinę Maxiego Lopeza i według doniesień z tego powodu Messi nie przepada za Icardi.

Dodatkowo konkurencja w składzie Paryżan będzie niezwykle silna. Z przodu będą grać prawdopodobnie Messi, Neymar i Mbappe, dlatego Icardi może dostać zdecydowanie mniej szans.

Juventus zakontraktuje Icardiego?

Sytuację Icardiego monitoruje Juventus. Według dziennikarzy Calciomercato Mauro miałby zwiększyć rywalizację w składzie oraz być gwarantem wielu bramek. Dodatkowo Starą Damę motywuje to, że napastnik Paris Saint-Germain mógłby zasilić jednego z konkurentów o Scudetto.

Trener PSG – Maurizio Pochettino w jednym z przedmeczowych wywiadów podkreślił, że Icardi ma ważny kontrakt, a trenerowi nie wypada komentować spekulacji transferowych. Argentyńczyk wystawił swojego rodaka na mecz ze Strasbourgiem, a Icardi popisał się bardzo ładną główką, którą możecie zobaczyć poniżej.

Obstaw mecze Ligue 1 w BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!