Pobierz aplikację betfan na telefon
Hurkacz – Humbert: Typy i zapowiedź 1/8 finału w Halle

Hubert Hurkacz wczoraj wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie na nawierzchni trawiastej. W drugiej rundzie w Halle Polak zmierzy się z Ugo Humbertem, który przed rokiem był triumfatorem tego turnieju. Ciężkie zadanie czeka Hubiego, jednak awans do ćwierćfinału jest jak najbardziej możliwy. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert (15.06, 13:30) – Zapowiedź meczu

Hubi w pierwszym meczu na trawie w Halle pokonał Maxima Cressy’ego. Tak, jak przewidywałem nie był to łatwy mecz dla Polaka. Amerykanin serwował pewnie i często decydował się na akcje serv&volley. Wrocławianin na szczęście spisał się naprawdę nieźle i wyeliminował Amerykanina po ciężkim, trzysetowym boju.

Ugo Humbert jest triumfatorem turnieju ATP 500 w Halle sprzed roku, jednak wiele zmieniło się od tamtego czasu. Francuz utracił po drodze formę i na ten moment nie do końca wiadomo, czego się po nim spodziewać. W pierwszej rundzie Humbert pokonał Radu Albota w trzech setach po blisko trzygodzinnej rywalizacji.

Zapowiada się ciekawe widowisko, jednak więcej szans daje Hubertowi, ponieważ Humbert nie jest w dobrej formie. Francuz miewa na przestrzeni całego meczu wiele słabszych momentów i w tym upatruje szansy dla Polaka. Jeżeli Hurkacz zagra równo i stabilnie przez całe spotkanie, to powinien awansować do ćwierćfinału turnieju w Halle.

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert (15.06, 13:30) – Ostatnie wyniki obu tenisistów

Przede wszystkim należy skupić się wyłącznie na wynikach na nawierzchni trawiastej obu zawodników, ponieważ jest to zdecydowanie najbardziej specyficzne podłoże do gry w tenisa. Polak w swoich dwóch pierwszych meczach na tej nawierzchni miał moim zdaniem cięższych rywali niż Francuz. Marton Fucsovics, z którym Hubi przegrał w Stuttgarcie, już niejednokrotnie pokazywał, że potrafi grać na trawie, a Cressy będzie zawsze groźny na tej nawierzchni ze względu na swój potężny serwis.

Ugo Humbert w Halle pokonał Radu Albota, który nie jest jednak tytanem gry na trawie. Mecz był bardzo zacięty i aż dwukrotnie mieliśmy okazję oglądać w nim tie-breaka.

Ostatnie wyniki Huberta Hurkacza:

Marton Fucsovics 1:2 (5:7, 7:6, 3:6) / Stuttgart
Maxime Cressy 2:1 (6:4, 4:6, 6:4) / Halle

Ostatnie wyniki Ugo Humberta:

Arthur Rinderknech 1:2 (6:4, 6:7, 6:4) / Stuttgart
Radu Albot 2:1 (6:7, 7:6, 7:5) / Halle

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert (15.06, 13:30) – Typ na mecz

1.45

WYGRANA HURKACZA

betfan

 

Myślę, że Hubert Hurkacz jest zdecydowanie w stanie wygrać ten mecz. Humbert nie jest w najwyższej formie i ma problemy z utrzymaniem koncentracji i wysokiego poziomu gry przez cały mecz. Stawiam na wygraną Polaka.

Transmisja: Eurosport 1, Polsat Sport News

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!