Hurkacz – Federer w ćwierćfinale!

Niesamowite! Hubert Hurkacz ograł Daniiła Miedwiediewa w pięciu setach. Już jutro Polak w nagrodę zagra w ćwierćfinale Wimbledonu z legendą Rogerem Federerem. 

Hubert Hurkacz – Daniił Miedwiediew 2:6, 7:6 (2), 3:6, 6:3, 6:3

Coś nieprawdopodobnego! Hubert Hurkacz ograł drugą rakietę świata według rankingu ATP. Mecz Polaka z Rosjaninem wczoraj został przerwany z powodu opadów deszczu nad wimbledońskimi kortami przy stanie 2:6, 7:6 (2), 3:6, 4:3 dla Miedwiediewa. Wszyscy byli przekonani, że drugi zawodnik na świecie dzisiaj dokończy dzieła i wygra 3:1 w setach z Hubim. Tak się jednak na szczęście nie stało. Polak pokrzyżował plany Rosjaninowi i zagrał FENOMENALNIE.

Już w pierwszym gemie po wznowieniu spotkania Hubert przełamał Daniiła, a potem utrzymał swój serwis i ostatecznie wygrał czwartą partię 6:3. W 5. secie Hurkacz totalnie zdominował Miedwiediewa. Kapitalny serwis oraz return i tym sposobem Polak wywalczył przełamanie już w 3. gemie piątej odsłony tego meczu. Daniił nie miał żadnych szans przy serwisie Huberta i wrocławianin pewnie utrzymał przewagę już do końca spotkania, wygrywając w ostatnim secie 6:3. Jesteśmy mega dumni z postawy Polaka.

Hubert Hurkacz – Roger Federer w ćwierćfinale Wimbledonu!

„Is this the real life or is this just fantasy?” tak z pewnością zaśpiewałby Freddie Mercury, jeżeli zobaczyłby Huberta Hurkacza dzisiaj w akcji  na korcie centralnym w Londynie. Polak zagrał fenomenalne zawody, a w nagrodę już jutro zmierzy się z legendą tenisa Rogerem Federerem. Hubi ma już drugi raz okazję zmierzyć się z jednym z najbardziej utytułowanych tenisistów w historii. Pierwsza okazja nadarzyła się w marcu 2019 roku. Wtedy Hurkacz przegrał gładko 4:6, 4:6, ale jak sam podkreślał było to niesamowite przeżycie. Już jutro Hubi ponownie zagra z Federerem. Mało tego, ma nawet szansę pokonać jednego z najbardziej utytułowanych tenisistów w historii. Z taką grą jaką zaprezentował Hubert dziś na korcie centralnym wszystko jest możliwe. Mecz już jutro prawdopodobnie również na korcie centralnym. Takiego spektaklu po prostu nie można przegapić.

OBSTAW MECZ HURKACZ – FEDERER W BETFAN 

Łączna pula nagród na Wimbledonie w tym roku wyniesie 35 milionów funtów. Zwycięzcy singla u pań i u panów otrzymają po 1,7 miliona funtów, natomiast zwycięzcy gier deblowych po 480 tysięcy funtów na parę.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!