Hurkacz – Auger-Aliasime w 1. rundzie w Halle

Hubert Hurkacz rozpoczął rozgrywki na kortach trawiastych od niepowodzenia w Sttutgarcie. W Halle czeka go również ciężkie zadanie już w 1. rundzie. 

Kiepski początek sezonu na kortach trawiastych Hurkacza

Hubert Hurkacz bardzo słabo rozpoczął sezon na kortach trawiastych. Polak w meczu 1. rundy turnieju ATP w Stuttgarcie przegrał z dużo niżej notowanym Dominiciem Strickerem w dwóch setach. Popularny Hubi zawsze bardzo lubił grę na kortach o nawierzchni trawiastej i często dawał popis swoich umiejętności technicznych. W tym roku jednak po zwycięstwie w turnieju Masters w Miami coś złego stało się z Polakiem. Od tamtego czasu Hurkacz wygrał tylko jeden mecz. Tak naprawdę cały tegoroczny sezon na kortach ziemnych można spisać na straty. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak samo w przypadku sezonu na kortach trawiastych.

Hubert Hurkacz – Felix Auger-Aliasime (15.06, 14:00)

Okazja do przełamania fatalnej serii 5 porażek z rzędu pojawi się już dzisiaj. Łatwo jednak z pewnością nie będzie. Hubert zagra utalentowanym kanadyjskim tenisistą. Felix Auger-Aliasime, bo o nim mowa, zaliczył w przeciwieństwie do Hubiego kapitalny start na kortach z nawierzchnią trawiastą. W zeszłym tygodniu, na turnieju ATP w Stuttgarcie dotarł aż do finału, w którym jednak okazał się gorszy od Marina Cilicia. Kanadyjczyk będzie w tym meczu faworytem, jednak oczekujemy od Huberta powrotu do przyzwoitej i solidnej gry, którą już pokazywał niejednokrotnie. Zwycięzca tego spotkania może zmierzyć się z Rogerem Federerem.

OBSTAW MECZ HURKACZ – AUGER-ALIASIME W BETFAN. 

Turniej ATP 500 w Halle odbędzie się w dniach 14-20 czerwca. Pula nagród w tym roku wynosi 1,318 mln euro.

Zostaw komentarz

kod-sport-betfan