Pobierz aplikację betfan na telefon
Hudson-Odoi na celowniku Bayernu

Callum Hudson-Odoi wkrótce może pojawić się na boiskach Bundesligi. Zainteresowany sprowadzeniem 19-latka ponownie jest Bayern Monachium.

KOLEJNE PODEJŚCIE

To nie pierwsza próba pozyskania zawodnika przez mistrza Niemiec. Temat jego przenosin do Monachium pojawił się już w zeszłym roku i był w bardzo zaawansowanym stadium. Nawet sam piłkarz prosił o zgodę na transfer, co jednak spotkało się z odmową działaczy klubu. Kolejne miesiące zmieniły nastawienie 19-latka i przejęciu drużyny przez Franka Lamparda Hudson-Odoi podpisał pięcioletnią umowę z „The Blues”. W ubiegłym sezonie Premier League wyszedł on jednak zaledwie siedmiokrotnie w wyjściowym składzie, co z pewnością stanowiło duży zawód. Teraz ponownie zainteresował się nim niemiecki klub – Bayern chciałby wypożyczyć zawodnika.

HUDSON-ODOI NA BOCZNYM TORZE

Po letnich transferach Chelsea w postaci Havertza, Wernera i Ziyecha konkurencja istotnie wzrosła. Każdy z wymienionych piłkarzy mógłby zagrać na pozycji 19-latka. Przez to Hudson-Odoi ma jeszcze mniejsze szanse na grę, niż miało to miejsce do tej pory, a nawet przed wzmocnieniami nie grał on regularnie. Można odnieść wrażenie, że dla młodego zawodnika najkorzystniejszą decyzją w obecnej chwili jest zmiana otoczenia. Scenariusz wypożyczenia do Bayernu wydaje się więc być coraz bardziej realny. W drużynie Hansiego Flicka miałby on zastąpić Ivana Perisicia. Media donoszą, że na razie Bayern porozumiewał się wyłącznie z zawodnikiem, ale nie z Chelsea. Czasu jest coraz mniej, dlatego z pewnością szybko dojdzie do konkretów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!