Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Tommy Paul: typy, kursy, zapowiedź | 13.03 Indian Wells
Hubert Hurkacz świetnie zaprezentował się w poprzednim spotkaniu i nieco ponad godzinę zakończył mecz. Teraz zmierzy się z reprezentantem gospodarzy i powalczy o 1/8 finału Indian Wells 2023. Polak mierzył się już z Tommym Paulem trzykrotnie, ale każde starcie wygrywał, oddając mu łącznie tylko jednego seta. Czy tym razem Hubi również odprawi rywala? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Tommy Paul.

Hubert Hurkacz – Tommy Paul: Zapowiedź

Polak poprzedni turniej zakończył na ćwierćfinale, choć mało kto się spodziewał, że będzie w stanie pokonać Novaka Djkovica. Mimo to większość meczu serwował świetnie, choć zabrakło jednego gem, by doprowadzić do tiebreaka w drugim secie. Hubert ma już na koncie jeden tytuł w tym sezonie, zdobyty w Marsylii przed dwoma tygodniami. Teraz spróbuje poprawić swój wynik sprzed roku w Indian Wells, gdzie osiągnął 1/8 finału i odpadł z Andriejem Rublowem, przegrywając 0:2. Po pierwszy spotkaniu wszystko wygląda jak najbardziej poprawnie. Polak ograł Alexeia Popyrina w nieco ponad godzinę, wynikiem 6:, 6:3.
Mimo, że Hubert spotykał się już z Tommym trzykrotnie, to ostatni mecz rozegrali w 2021. Od tamtego czasu sporo oboje się rozwinęli, więc nadchodzący mecz powinien stać na bardzo wysokim poziomie. Zwłaszcza Amerykanin ma za sobą dobry okres. Tydzień temu osiągnął finał w Acapulco, a w całym turnieju wyglądał bardzo groźnie. W Indian Wells ma za sobą mecz z Janem-Lennardem Struffem, którego pokonał w dwóch setach 6:, 6:3. W całym starciu bronił cztery breakpointy, z czego udało mu się wybronić 3, podczas gdy Niemiec musiał bronić aż dwunastu piłek na przełamanie. Z pewnością Hurkacz będzie musiał uważać na return Paula.

Hubert Hurkacz - Tommy Paul: Typ

1.52

POWYŻEJ 21,5 GEMÓW

betfan

Przed Hubertem bardzo duże wyzwanie już w 1/16 finału, ale nie ma co się dziwić, bo turniej jest bardzo mocno obsadzony. Tommy Paul to bardzo niewygodny gracz. Mimo, że serwisu nie ma na tak wysokim poziomie co Polak, to potrafi sporo ugrać w wymianach i na returnie, świetnie wykorzystując geometrię kortu. Moim zdaniem ten mecz nie skończy się dla żadnego z graczy zbyt szybko, a możemy się raczej przygotować na dłuższe widowisko, a nawet pełen dystans. Stawiam powyżej 21,5 gemów.

Hubert Hurkacz - Tommy Paul: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/16 finału turnieju ATP w Indian Wells z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Tommym Paulem odbędzie się  13 marca o godzinie 19:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!