Hubert Hurkacz – Shintaro Mochizuki: Typy, kursy, zakłady 26.05 | Roland Garros

Wojciech Sikora

25 maja 2024

Hubert Hurkacz, jako pierwszy z polskich reprezentantów, rozpocznie udział w Roland Garros. Losowanie dla niego było bardzo fartowne, bowiem zmierzy się ze 163. rakietą świata, czyli Shintaro Mochizuki. Japończyk nie miał okazji jeszcze pokazać się za bardzo w najlepszych turniejach ATP, a dostał się tutaj dzięki znakomitym kwalifikacjom. Czy ponownie zaskoczy i sprawi problemy Polakowi. Czy jednak Polak przejdzie ten mecz bez problemu? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Shintaro Mochizukil.

Hubert Hurkacz

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN i zgarnij dodatkowe 350 zł na start! Sprawdź ->Iga promocja

Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Shintaro Mochizuki

Hubert Hurkacz w swojej karierze dotarł na Roland Garros, najdalej do czwartej rundy. Choć w ubiegłych latach, jego turnieje na mączce nie były zbyt udane, to w tym roku może być z siebie zadowolony. Wygrał on bowiem on turniej w Estoril oraz zagrał niezłe turnieje w Monte Carlo, Madrycie, a przede wszystkim w Rzymie. Tam dotarł aż do ćwierćfinału. Teraz Polak, będąc w świetnej formie, rozpocznie rywalizację w French Open.

Typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Shintaro Mochizuki

Betfan logo
MOCHIZUKI NIE WYGRA SETA
Kurs 1.47
Zagraj już teraz

W pierwszym spotkaniu Polak zagra przeciwko 20-letniemu tenisiście z Japonii. Shintaro zagrał znakomicie w kwalifikacjach i choć był w każdym starciu underdogiem, to pokonał Hardta, Napolitano oraz Bagnisa. Znakomicie grał w wymianach, gdzie bardzo dużo zyskiwał, dzięki mobilności. Żaden z jego rywali jednak nie operował choć w połowie tak dobrym serwisem jak Polak, a nawet tak dobrym returnem. Ten mecz powinien być formalnością dla Polaka i moim zdaniem zacznie on ten turniej od pewnej wygranej 3:0.

Kursy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki

  • Wygrana Hurkacza  - 1.04
  • Wygrana Mochizuki - 10.50
  • Powyżej 28.5 gemów - 1.49

W tym zestawieniu to Hubert Hurkacz będzie faworytem, a więc kurs na to że wygra jest nieco mniejszy i wynosi obecnie 1.04. Z kolei bukmacherzy nie dają praktycznie szans Shintaro Mochizuki, wystawiając mnożnik na jego zwycięstwo wynoszący 10.50. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Gdzie oglądać mecz Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Shintaro Mochizuki odbędzie się 26 maja o godzinie 12:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Roland Garros, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.   Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy