Hubert Hurkacz – Sebastian Korda: Typy, kursy, transmisja 31.10 | Paryż ATP

Wojciech Sikora

03 października 2023

Hubert Hurkacz

Dwa dni temu Hubert Hurkacz rozegrał finał w Bazyeli, a już dziś weźmie udział w kolejnym turnieju, tym razem rangi 1000. Paryż przyciągnął wielu znakomitych graczy, w tym oczywiście naszego Polaka, który wciąż jest w walce o udział w ATP Finals. W pierwszym meczu, imprezy w stolicy Francji, zmierzy się ze Sebastianem Kordą. Amerykanin jest w tym roku bardzo nieregularny, a niedawno przegrał z naszym reprezentantem. Czy dziś ponownie Hubi okaże się lepszy?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Sebastian Korda.

Hubert Hurkacz – Sebastian Korda: Typy bukmacherskie

Przed kilkoma tygodniami Hubert zagrał znakomity turniej w Szanghaju, gdzie zdobył tytuł rangi 1000. Kilka dni później wziął udział w imprezie w Tokio i tam nie był na tyle zregenerowany, by przejść pierwszą rundę. W tym tygodniu jest w dość podobnej sytuacji, bowiem przed kilkoma dniami rozegrał finał turnieju w Bazylei. Teraz spróbuję swoich sił w Paryżu, gdzie zaważą się jego losu udziału w ATP Finals. Przed Polakiem ciężkie zadanie już w pierwszej rundzie, bowiem zmierzy się ze Sebastianem Kordą.

 

on 

Amerykanin bez wątpienia o wiele lepiej radził sobie w ubiegłym sezonie, gdzie udało mu się awansować w okolice top 20. Ten sezon był bardzo nieregularny, choć miewał on swoje przebłyski. W ostatnim czasie rozegrał finał w Astanie i półfinał w Szanghaju, gdzie poległ właśnie z naszym Hubertem. Wcześniej panowie mierzyli się dwa razy i Hurkacz w 2021 roku wygrywał, a w tym roku, w ramach Australian Open, odniósł porażkę 2:3. W ostatnim meczu z Polakiem Korda miał przedew wszystkim problemy na podaniu, gdzie bronił cztery break pointy, z czego dwa padły łupem naszego tenisisty. Tym razem także typuję zwycięstwo Polaka.

1.73

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Sebastian Korda: Kursy bukmacherskie

Minimalnym faworytem tego pojedynku jest Hubert Hurkacz, na którego obecny kurs jest dość wysokii wynosi 1.73. Wciąż bukmacherzy nie pozostawiają bez szans Sebastiana Kordy, na którego przelicznik, w tym momencie, to około 2.07. Sporo ciekawych zakładów można znaleźć również w statystykach i tak też bukmacher BETFAN oferuje zakład na powyżej 1.5 podwójnego błędu Amerykanina z mnożnikiem 1.85.

Hubert Hurkacz - Sebastian Korda: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Sebastianem Kordą, odbędzie się 31 października o godzinie 10:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Paryżu będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy