Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Pedro Martinez: typy, kursy, zapowiedź | 16.01 Australian Open
Hubert Hurkacz wraca do Melbourne, by poprawić swój najlepszy wynik w Australian Open, który na pewno nie jest dla niego zadowalający. W pierwszej rundzie zmierzy się z Pedro Martinezem, czyli graczem wywodzącym się z mączki. Wszelkie atuty potrzebne na osiąganie wyników na kortach twardych ma oczywiście nasz zawodnik. Czy Polak gładko awansuje do drugiej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Pedro Martinez.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz – Pedro Martinez (16.01, 02:30): Zapowiedź

Hubert Hurkacz poprzedni sezon miał naprawdę udany, a obecność w top 10, była tego najlepszym potwierdzeniem. Problem, jednak przychodzi w turniejach szlemowych, zwłaszcza na kortach twardych. Czy to w US Open, czy też w Australii, nie mógł dotychczas przebrnąć drugiej rundy, choć wiemy jakie wyniki na tej nawierzchni osiągał. Tuż przed turniejem wraz z całą reprezentacją, dali nam ogrom emocji związanych z United Cup, gdzie zajęli trzecie miejsce, a Polak zagrał bardzo solidne spotkania. Myślę, że Polak może namieszać w tym, roku, a pierwsze ciężary powinny pojawić się dopiero w trzeciej rundzie.
Pierwsza runda z zawodnikiem, który w zeszłym roku osiągnął jedynie ćwierćfinał na kortach twardych i to w słabo obsadzonym turnieju, powinna być dla naszego zawodnika formalnością. Hubert operuje mocnym serwisem i bardzo dobrą grą z głębi kortu. Hiszpan to typowy przebijak, którego wszelkie atuty zostają na mączce.

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz - Pedro Martinez (16.01, 02:30): Typ

1.51

HURKACZ WYGRA 3:0

betfan

Jedyny problem jaki może pojawić się w tym spotkaniu, to kwestia mentalna po stronie naszego zawodnika, bądź przygotowanie fizyczne. Umiejętności i warunki naszego gracza powinny pomóc mu przejść pierwszą rundę w błyskawicznym tempie. Hubert własne gemy powinien wygrywać błyskawicznie, a i na serwis rywala jego return powinien przynieść sporo punktów. Stawiam wygraną Polaka 3:0.

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz - Pedro Martinez (16.01, 02:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz pierwszej rundy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra ze Pedro Martinezem odbędzie się 16 stycznia o godzinie 02:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Playes. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!