Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Pablo Carreno-Busta: Typy, kursy, zapowiedź ATP Montreal

W turniejach rozgrywanych właśnie w Kanadzie przyszedł czas na finały. W jednym z nich spotka się Hubert Hurkacz z Pablo Carreno-Bustą. Niestety, ale  Iga Świątek odpadła już z turnieju w Toronto w 1/8 z Haddad-Maią. W tym roku w Montrealu rozgrywają mecze mężczyźni. Z kolei w Toronto możemy oglądać zmagania kobiet. Czy Hubert Hurkacz będzie triumfował w kolejnym turnieju rangi 1000 w karierze? Zapraszam na zapowiedź finałowego meczu pomiędzy Hurkaczem, a Carreno-Bustą.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz – Pablo Carreno-Busta (14.08 22:00): Zapowiedź

 

Hubert Hurkacz zrewanżował się  Emilowi Ruusuvuori za porażkę 0:2 w Waszyngtonie. Chociaż nie tak jak się spodziewałem czyli 2:0, to cieszy sam fakt zwycięstwa Polaka. Warto zwrócić uwagę, że Hubert ani razu nie oddał swojego podania i zainkasował aż 16 asów serwisowych przy zaledwie 2 podwójnych błędach. Taka postawa serwisowa napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem.

W kolejnej rundzie na Hubiego czekał Albert Ramos-Vinolas. Hiszpan narobił Polakowi niemałych problemów, ale ostatecznie to Polak zwyciężył odwracając losy spotkania 6:7, 6:2, 7:6. Również w tym spotkaniu serwis wspomagał Huberta i nabił 23 asy.

Ćwierćfinał przyniósł bardzo ciekawe spotkanie z Kyrgiosem. Nick świetnie prezentował się w tym sezonie, a zawodnicy spotkali się już wcześnie w półfinale w Halle i tam Polak wygrał 2:1. Takim samym wynikiem zakończyli spotkanie ćwierćfinałowe w Montrealu, a przy statystykach Polaka przypisano 27 asów.

W spotkaniu półfinałowym Huberta zagrał z Casperem Ruudem. Oboje spotkali się wcześniej raz i to w tym sezonie w ramach 1/8 French Open. Tam niestety Polak przegrał 1:3, trzeba pamiętać, że Norweg uwielbia grać na mączce. Wczoraj Polakowi udało się zrewanżować i zwyciężył stanem 5:7, 6:3. 6:2. Znów niezawodny serwis dał Hubertowi wiele punktów, dodatkowo popisał się niesamowitą grą przy siatce.

Świetna gra Huberta pozwoliła mu dojść aż do finału, spotka się w nim z Carreno-Bustą. Hiszpan ma zo sobą również udane rundy i dopiero w półfinale stracił pierwszego seta w turnieju. Zawodnicy mierzyli się ze sobą trzykrotnie, dwa z nich Polak przegrał, jednak ostatni  finał grany w Metz w 2021 zwyciężył 7:6, 6:3.

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta (14.08 22:00): Typy

1.52

HURKACZ WYGRA

betfan

 

Hurkacz udowodnił już nieraz, że gdy nikt na niego nie stawia to on zaskakuje i wygrywa turnieje w najmniej spodziewanym momencie. Co więcej Polak nie zwykł przegrywać finałów, w ostatnim meczu między tymi zawodnikami również to udowodnił. Świetna dyspozycja serwisowa, niesamowite woleje i bardzo mocne wymiany, to jest to co Hubert prezentuje w tym turnieju. Myślę, że ma wszystko by ten mecz wygrać i wznieść puchar za zwycięstwo.

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta (14.08 22:00): Transmisja

Pojedynek finałowy z udziałem Huberta Hurkacza odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 22:00. Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport. Relacje z meczu dostępna będzie również na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!