Hubert Hurkacz – Omar Jasika: Typy, kursy, transmisja 15.01 | Australian Open ATP

Wojciech Sikora

14 stycznia 2024

Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz, w poprzednim sezonie, po raz pierwszy doszedł do 1/8 finału Australian Open. Drabinka tegorocznej edycji wygląda dla niego bardzo korzystnie, więc z dużymi nadziejami można patrzeć na jego poczynania w Australii. Pierwszy mecz rozegra z Omarem Jasiką, czyli kwalifikantem, który nie powinien jednak sprawić Polakowi większych problemów. Czy tak też będzie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Omar Jasika. 

Zgarnij 400 zł, jeżeli Iga Świątek dotrze do półfinału Australian Open – załóż konto u polskiego, legalnego bukmachera BETFAN z kodem SPORTBETFAN Hubert Hurkacz - Omar Jasika: Typy, kursy, transmisja 15.01 | Australian Open ATP

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Omar Jasika?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Omar Jasika.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Omar Jasika?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Omar Jasika?

Hubert Hurkacz – Omar Jasika: Typy bukmacherskie

Do ubiegłego roku Hurkacz ani razu nie był w stanie przejść 1/64 finału ATP. Rok 2023 okazał się przełomowy, ponieważ dzięki swojej znakomitej postawie osiągnął aż 1/8 finału i był niezwykle bliski awansu do ćwierćfinału. W przygotowaniach do tego turnieju rozegrał pięć spotkań singlowych, w ramach United Cup, a trzy z nich wygrał w bardzo dobrym stylu.

1.41

JASIKA NIE WYGRA SETA

betfan

Rywal, z jakim przyjdzie spotkać się Polakowi, wydaje się znakomitą możliwością na poczucie kortów już w pierwszej rundzie. Omar jest graczem znanym raczej z challengerów, a sam udział jego w głównej drabince to spore zaskoczenie. Sam Jasika poza forehandem nie jest w stanie zaoferować zbyt wiele. Ciężko mu będzie przełamać Polaka, dlatego typuję że nie wygra on ani jednego seta.

Hubert Hurkacz - Omar Jasika: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.02
  • Wygrana Jasiki - 12.00
  • Powyżej 28.5 gemów - 1.54
Sporym faworytem tej rywalizacji będzie oczywiście Hubert Hurkacz, który według ekspertów niemal na pewno zwycięży w tym starciu, stąd kurs na to zdarzenie wynoszący 1.02. W przypadku wygranej jego rywala, czyli Omara Jasiki, przelicznik jest znacznie bardziej okazały i wynosi aż 12.00. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Omar Jasika: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Huberta Hurkacz, który zagra z Omarem Jasiką, odbędzie się 15 stycznia o godzinie 07:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy