Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jeffrey John Wolf: typy, kursy, zapowiedź | 13.05 ATP Rzym

Hubert Hurkacz nie zabawił zbyt długo na kortach w Madrycie, gdzie odpadł już w drugim meczu w 1/16. Dziś rozpoczyna swoją przygodę w Rzymie i miejmy nadzieję, że potrwa ona dłużej. W ramach drugiej rnndy zmierzy się z Jeffreyem Johnem Wolfem. Amerykanin niewiele ma wspólnego z kortami ziemnymi, choć ostatnim czasem można go spotkać tutaj częściej. Czy doświadczenie Polaka wygra w tym starciu?Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Jeffrey John Wolf.

Hubert Hurkacz – Jeffrey John Wolf: Zapowiedź

Hubert Hurkacz po ciekawym występie w Monte Carlo, niespodziewanie szybko odpadł w Madrycie. Tam po świetnym powrocie w 1/32 przeciwko Gasquetowi, nie poradził sobie z Borną Coriciem. Dzisiaj wraca na korty w Rzymie, gdzie w ubiegłym roku odpadł już w pierwszej rundzie. Będzie to więc dla niego szansa poprawy wyniku, ale i zdobycia kolejnych punktów. 

 

 

Na pierwszy ogień trafia na Jeffreya Johna Wolfa, czyli młodszego o rok tenisisty pochodzącego z Ameryki. 24-latek nie ma zbyt wiele doświadczenia na kortach ziemnych, choć ostatnim czasem stara się to nadrobić. W Madrycie odpadł już w pierwszej rundzie, ale tutaj ma już za sobą jedno zwycięstwo. Wygrana z Grenierem może nie była wielką niespodzianką, głównie z racji formy Francuza, ale nie można odebrać Johnowi tego jak zaprezentował się w wymianach. Dotychczas z Hurkaczem nie miał okazji się spotkać i będzie to dla obu graczy nowe doświadczenie.

Hubert Hurkacz - Jeffrey John Wolf: Typ

1.71

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

W tym starciu faworytem jest zdecydowanie Hubert Hurkacz i z racji doświadczenia na kortach ziemnych nie powinien zbyt długo rozgrywać tego starcia. Moim zdaniem mecz Polaka zakończy się w dwóch setach i Wrocławianin spokojnie przejdzie do kolejnej rundy. Stawiam wygraną naszego reprezentanta 2:0.

Hubert Hurkacz - Jeffrey John Wolf: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/32 finału turnieju ATP z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Jeffreyem Johnem Wolfem odbędzie się 13 maja o godzinie 12:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!