Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Gael Monfils: Typy, kursy, zakłady 10.03 | Indian Wells ATP
W poprzednim roku Hubert Hurkacz zakończył swoją rywalizację na 1/16 finału w turnieju Indian Wells. W tym roku zacznie rywalizację już od 1/32, ponieważ w pierwszej rundzie otrzymał wolny los. W swoim pierwszym pojedynku tego turnieju zmierzy się przeciwko niezwykle efektownemu Gaelowi Monfilsowi. Francuz lata świetności ma za sobą, ale wciąż potrafi nawiązać równą grę z czołówką ATP. Jak zadziś wypadnie na tle Polaka? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Gael Monfils. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Gael Monfils?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Gael Monfils.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Gael Monfils?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Gael Monfils?

Hubert Hurkacz – Gael Monfils: Typy bukmacherskie

Wydawało się, że w drodze po tytuł w Dubaju Polakowi nie może już nikt zagrozić. Drabinka układała się znakomicie od samego początku, a sam Hurkacz serwował wyśmienicie. Awans do półfinału miał być formalnością po tym jak wygrał pierwszy set przeciwko Humbertowi. Niestety nie domknął całego pojedynku, a cały turniej wygrał właśnie Francuz. Teraz po tygodniu przerwy Hubert wraca do rywalizacji i zagra z innym reprezentantem trójkolorowych w ramach 1/32 finału Indian Wells.

1.57

HURKACZ WYGRA

betfan

Gael Monfils będzie pierwszym rywalem Polaka. Panowie mieli okazję spotkać się już dwukrotnie i oba spotkania odbyły się na kortach twardych. Oba odbyły się w 2019 roku i pierwszy z nich zdominował Francuz, z kolei w drugim lepszy okazał się Polak. Obaj panowie mają świetne warunki, które przekładają się na bardzo dobre podanie. Oczywiście znacznie więcej z tego korzysta Polak, który w tym aspekcie jest znacznie bardziej powtarzalny. Obecnie minęło sporo czasu od ich ostatnich spotkań i przez ten czas bardziej aktywny był nasz zawodnik. Hurkacz z pewnością ma o wiele lepszą wytrzymałość i wspomnianą powtarzalność na serwisie. W wymianach prezentują się podobnie i tutaj zaważy dyspozycja dnia. Niemniej jednak to ostatecznie Hubert powinien zwyciężyć w tym pojedynku.

Hubert Hurkacz - Gael Monfils: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.57
  • Wygrana Monfils  - 2.36
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.67
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako minimalny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.57. Z kolei zwycięstwo Monfilsa to przelicznik 2.36. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Gael Monfils: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Gaelem Monfilsem, odbędzie się  10 marca o godzinie 04:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Indian Wells ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!