Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli: Typy, kursy, zakłady 17.06 | Halle ATP

Wojciech Sikora

17 czerwca 2024

Hubert Hurkacz powraca na korty w Halle, gdzie przed dwoma laty triumfował. Przed Polakiem ciężkie zadanie, bowiem tegoroczna drabinka jest bardzo mocno obsadzona.

Hubert Hurkacz

W ubiegłym roku nasz tenisista niespodziewanie odpadł tutaj już w 1/8 finału, tracąc sporo punktów. W tym roku rozpocznie od rywalizacji z Flavio Cobolli. Włoch nie jest zbytnio ograny na trawie, co powinno ułatwić zadanie Polakowi. Czy odniesie on pewne zwycięstwo na starcie turnieju? Zapraszam na zapowiedź spotkania Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli.

Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli

Na kortach trawiastych Hubert Hurkacz czuje się bardzo dobrze, a to głównie za sprawą jego serwisu. Ten aspekt gry pozwala mu na sporą liczbę punktów w każdym pojedynku. W ubiegłym roku rozpoczynał przygotowania od turnieju w Stuttgarcie, w rym roku postanowił przesunąć przejście na trawę o jeden tydzień.

Typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli

Betfan logo
WŁOCH CO  NAJMNIEJ 7 ASÓW SERWISOWYCH
Kurs 1.70
Zagraj już teraz

Przed Polakiem w teorii łatwe zadanie, ponieważ jego rywal, Flavio Cobolli, w ubiegłym roku na trawie zagrał tylko jeden mecz. W tym roku próbował sił we wspomnianym już Stuttgarcie, ale odpadł w pierwszej rundzie, przegrywając 0:2. Niemniej jednak Włoch także potrafi znakomicie serwować i z pewnością w tym spotkaniu również zdobędzie kilka asów. Typuję co najmniej siedem po stronie Wlocha.

Kursy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli

Wygrana Hurkacza  – 1.13

Wygrana Cobolli – 5.70

Powyżej 21.5 gemów – 1.64

W tym pojedynku zdecydowanym faworytem będzie oczywiście Hubert Hurkacz. Na jego zwycięstwo kurs wynosi obecnie 1.13. w przypadku wygranej Flavio Cobolii przelicznik jest dużo większy, a na ten moment to 5.70. Warto zajrzeć także na szeroką gamę zakładów na to spotkanie, jakie oferuje BETFAN w swojej ofercie.

Gdzie oglądać mecz Hubert Hurkacz – Flavio Cobolli? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Flavio Cobolli odbędzie się 17 czerwca o godzinie 17:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Halle, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy