Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori:  typy, kursy, zapowiedź | ATP Wiedeń 27.10
Hubert Hurkacz wciąż walczy o ATP FInals 2022. By dać sobie szanse na grę Turynie, Polak musi osiągnąć jak najlepszy wynik w Wiedniu. Po trzysetowym boju z Francesem Tiafoe, awansował do 1/8 finału, w którym zagra po raz trzeci w tym roku z Emilem Ruusuvourim. Dotychczasowy bilans pojedynków bezpośrednich to 1:1. Czy Hubi stanie na wysokości zadania i awansuje do ćwierćfinału?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori (27.10, 14:30): Zapowiedź

Polak dość szybko i niespodziewanie odpadł w zeszłym tygodniu w Antwerpii z Dominicem Thiemem. W drugim secie Hubert miał w tie breaku aż trzy piłki meczowe, niestety nie wykorzyssał żadnej. W konsekwencji rozegrano trzecią partię, którą również, po trzynastu gemach, wygrał Austriak. Tym samym awans to ATP Finals 2022 Hurkacza stanęło pod znakiem zapytania.
Wszystko zależy od jego wyniku w w tym turnieju, jak i wyniku jego dobrego znajomego - Felixa Augera-Aliassime, w Bazylei. Pierwszą rundę w Austrii Polak przewalczył na pełnym dystansie z Francesem Tiafoe, wygrywając i serwując aż 28 asów. Nawierzchnia w Wiedniu jest o wiele szybsza niż w Antwerpii co na pewno w spotkaniu z Emilem Ruusuvuorim będzie dużym atutem. Polak rozegrał z Finem niedawno dwa spotkania, pierwsze przegrał 2:0, w kolejnym wygrał 2:1.

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori (27.10, 14:30): Typ

1.64

HURKACZ WYGRA

betfan

Fin nie radzi sobie do końca z serwisem Polaka i raczej liczy na jego błędy przy tym zagraniu. Hubert na pewno będzie mocno zmotywowany, by osiągnąć w tym turnieju jak najlepszy wynik. Pokazał swoje pełne zaangażowanie w poprzednim spotkaniu, gdzie przetrwał cięższy okres. Jak zwykle nieodzowną pomocą był serwis, który ratował w najważniejszych momentach. Mam nadzieję, że Hurkacz dalej będzie tak posyłał asy, a co za tym idzie, łatwo wygrywał swoje gemy. Stawiam na wygraną Polaka

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz - Emil Ruusuvuori (27.10, 14:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Emilem Ruusuvuori odbędzie się 27 października o godzinie 14:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!