Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Denis Shapovalov: typy, kursy, zapowiedź | 20.01 Australian Open
Hubert Hurkacz po pierwszym świetnym i łatwym meczu, w drugiej rundzie miał sporo problemów. Lorenzo Sonego okazał się godnym przeciwnikiem, bowiem prowadził już 2:1. Kluczowa okazała się jednak kondycja Polaka, która dała się we znaki pomagając domknąć starcie 3:2. Przed Hubim jeszcze cięższe zadanie, bo czeka go starcie z Denisem Shapovalovem. Jak potoczy się to starcie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Denis Shapovalov.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz – Denis Shapovalov (20.01, 09:00): Zapowiedź

Hubert Hurkacz poprzedni sezon miał naprawdę udany, a obecność w top 10, była tego najlepszym potwierdzeniem. Problem, jednak przychodzi w turniejach szlemowych, zwłaszcza na kortach twardych. Czy to w US Open, czy też w Australii, nie mógł dotychczas przebrnąć drugiej rundy, choć wiemy jakie wyniki na tej nawierzchni osiągał. Tuż przed turniejem wraz z całą reprezentacją, dali nam ogrom emocji związanych z United Cup, gdzie zajęli trzecie miejsce, a Polak zagrał bardzo solidne spotkania. Myślę, że Hubi może namieszać w tym, roku, a pierwsze ciężary powinny pojawić się dopiero w trzeciej rundzie.
Zgodnie z planem pokonał Pedro Martineza w trzech setach, choć pierwszy set potrzebował rozstrzygnięcia w tiebreaku. Kolejne dwie partie kończyły się 6:2, a największy show robił serwis Polaka, dzięki któremu ani razu nie musiał bronić przełamania. Druga runda przeciwko Sonego przyniosła potężną dawkę emocji i jednocześnie obaw. Hubert przegrywał ten pojedynek już 1:2, ale świetne przygotowanie pod kątem fizycznym dało ogromną przewagę. Widoczna na korcie dominacja w wykonaniu naszego reprezentanta widoczna była, więc dopiero w 4 i 5 secie, bo oba wygrał 6:3. Przed Hubertem Denis Shapovalov, czyli Kanadyjczyk grający bardzo niewygodny tenis. Nie dość, że jest leworęczny, to posiada potężną broń z jednoręcznego backhandu. Mimo to aktualny bilans Huberta z Denisem to 3:1.

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov (20.01, 09:00): Typ

1.86

HURKACZ WYGRA

betfan

To co zawsze dawało przewagę Hubertowi w meczach z Shapovalovem, to opanowanie i powtarzalność. Denis na kort wprowadza sporo chaosu swoją ruchliwością i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Hubert potrafi kontrować taką grę i przy pomocy serwisu, mocno spycha przeciwnika do defensywy w której ten radzi sobie bardzo średnio. Myślę, że po ciężkim spotkaniu Hubertowi ten mecz przyjdzie łatwiej i stawiam jego wygraną.

ATP Australian Open 2023: Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov (20.01, 09:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz trzeciej rundy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Denisem Shapovalovem odbędzie się 20 stycznia o godzinie 09:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!