Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Casper Ruud: Typy, kursy, zapowiedź ATP Montreal
W turniejach rozgrywanych właśnie w Kanadzie przyszedł czas na półfinały. W jednym z nich spotka się Hubert Hurkacz z Casperem Ruudem. Niestety, ale  Iga Świątek odpadła już z turnieju w Toronto w 1/8 z Haddad-Maią. W tym roku w Montrealu rozgrywają mecze mężczyźni. Z kolei w Toronto możemy oglądać zmagania kobiet. Czy Hubert Hurkacz zagra w finale tego prestiżowego turnieju? Zapraszam na zapowiedź półfinałowego meczu pomiędzy Hurkaczem, a Ruudem.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz – Casper Ruud (13.08 21:00): Zapowiedź

Hubert Hurkacz zrewanżował się  Emilowi Ruusuvuori za porażkę 0:2 w Waszyngtonie. Chociaż nie tak jak się spodziewałem czyli 2:0, to cieszy sam fakt zwycięstwa Polaka. Warto zwrócić uwagę, że Hubert ani razu nie oddał swojego podania i zainkasował aż 16 asów serwisowych przy zaledwie 2 podwójnych błędach. Taka postawa serwisowa napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem.

W kolejnej rundzie na Hubiego czekał Albert Ramos-Vinolas. Hiszpan narobił Polakowi niemałych problemów, ale ostatecznie to Polak zwyciężył odwracając losy spotkania 6:7, 6:2, 7:6. Również w tym spotkaniu serwis wspomagał Huberta i nabił 23 asy.

Ćwierćfinał przyniósł bardzo ciekawe spotkanie z Kyrgiosem. Nick świetnie prezentował się w tym sezonie, a zawodnicy spotkali się już wcześnie w półfinale w Halle i tam Polak wygrał 2:1. Takim samym wynikiem zakończyli spotkanie ćwierćfinałowe w Montrealu, a przy statystykach Polaka przypisano 27 asów.

W spotkaniu półfinałowym na Huberta zagra z Casperem Ruudem. Hurkacz jest minimalnym underdogiem tego meczu. Oboje spotkali się raz i to w tym sezonie w ramach 1/8 French Open. Tam niestety Polak przegrał 1:3, trzeba pamiętać, że Norweg uwielbia grać na mączce. Na kortach twardych oboje radzili sobie w tym sezonie podobnie, można więc spodziewać się bardzo ciekawego spotkania.

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz - Casper Ruud (13.08 21:00): Typy

1.85

HUBERT HURKACZ

POWYŻEJ 11,5 ASÓW

betfan

Hurkacz świetnie radził sobie w poprzednich meczach, a w zwycięstwach bardzo pomagał mu serwis. We wszystkich trzech spotkaniach łącznie zaserwował 66 asów serwisowych. W poprzednim meczu Ruuda z Augerem-Aliassimem Kanadyjczyk mimo, że ugrał jedynie dwa gemy na swoim podaniu to zainkasował aż 10 asów. Myślę, że w tym spotkaniu Hubert również nabije co najmniej 12 asów i właśnie taki typ obstawiam na ten pojedynek..

ATP Montreal 2022: Hubert Hurkacz - Casper Ruud (13.08 21:00): Transmisja

Pojedynek półfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 21:00. Transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport. Relacje z meczu dostępna będzie również na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!