Hubert Hurkacz – Brandon Nakashima: Typy, kursy, zakłady 30.05 | Roland Garros

Wojciech Sikora

29 maja 2024

Typy bukmacherskie na mecz Hurkacz – Nakashima! Po raz kolejny Hubert Hurkacz zapewnił nam spore emocje, w meczu wielkoszlemowym. Choć spodziewano się łatwego awansu do kolejnej rundy, to ponownie Hubert musiał rozegrać pięciosetowy dystans.

Hubert Hurkacz

Na szczęście Polaka możemy oglądać dalej, w turnieju Roland Garros, a w 1/32 czeka go rywalizacja z Brandonem Nakashimą. Czy mało obyty na mączce Amerykanin postawi się Hubiemu? Czy tym razem nasz tenisista awansuje bez problemu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Hubert Hurkacz – Brandon Nakashima.

 

Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Brandon Nakashima

Hubert Hurkacz w swojej karierze dotarł na Roland Garros, najdalej do czwartej rundy. Choć w ubiegłych latach, jego turnieje na mączce nie były zbyt udane, to w tym roku może być z siebie zadowolony. Wygrał on bowiem turniej w Estoril oraz zagrał niezłe zawody w Monte Carlo, Madrycie, a przede wszystkim w Rzymie. Tam dotarł aż do ćwierćfinału. We French Open ma za sobą pierwsze spotkanie, gdzie musiał rozegrać pełen dystans i po trzech godzinach pokonał 3:2 Shintaro Mochizuki.

Typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima

Betfan logo
CO NAJMNIEJ 25 ASÓW W CAŁYM MECZU
Kurs 1.55
Zagraj już teraz

W drugiej rundzie w teorii zadanie powinno okazać się trudniejsze, choć Brandon nie jest tak skuteczny w wymianach jak Japończyk. Amerykanin jednak w tym roku poświęcił zaskakująco dużo czasu na mączce, co odbiło się pewną wygraną 3:1 w pierwszej rundzie. Panowie oczywiście w dużej mierze opierają grę na mocnym serwisie, a w 1. rundzie zaserwowali rywalom sporo asów - Nakashima 13, a Hurkacz aż 21. Również i w tym pojedynku spodziewam ich sporej ilości i typuję co najmniej 25 asów w całym pojedynku, zwłaszcza że może on wyjść poza trzy partie.

Kursy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima

Wygrana Hurkacza  - 1.32

Wygrana Nakashima - 3.20

Powyżej 36.5 gemów - 1.59

W tej rywalizacji bukmacherzy widzą wyraźnego faworyta w postaci Hubera Hurkacza, oferując kurs na jego zwycięstwo wynoszący 1.32. Dużo mniejsze na sukces, według nich, ma Brandon Nakashima, na którego wygraną można znaleźć przelicznik 3.20. Bukmacher BETFAN oferuje na to spotkanie znacznie więcej zakładów, również na statystyki, takie jak procent serwisów, podwójne błędy czy asy serwisowe.

Gdzie oglądać mecz Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Brandonem Nakashimą odbędzie się 29 maja o godzinie 11:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Roland Garros, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze. Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy