Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Borna Coric:  typy, kursy, zapowiedź | ATP Wiedeń 28.10
Hubert Hurkacz wciąż walczy o ATP FInals 2022. By dać sobie szanse na grę Turynie, Polak musi osiągnąć jak najlepszy wynik w Wiedniu. Po dwóch trzysetowych pojedynkach z Francesem Tiafoe i Emilem Ruusuvourim, zagra o półfinał z Borną Coricem. Dotychczasowy bilans pojedynków bezpośrednich to 1:1. Czy Hubi stanie na wysokości zadania i awansuje do pófinału?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Emil Ruusuvuori.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz – Borna Coric (28.10, 17:30): Zapowiedź

Polak dość szybko i niespodziewanie odpadł w zeszłym tygodniu w Antwerpii z Dominicem Thiemem. W drugim secie Hubert miał w tie breaku aż trzy piłki meczowe, niestety nie wykorzyssał żadnej. W konsekwencji rozegrano trzecią partię, którą również, po trzynastu gemach, wygrał Austriak. Tym samym awans do ATP Finals 2022 Hurkacza stanął pod znakiem zapytania.

Wszystko zależy od jego wyniku w w tym turnieju, jak i wyniku jego dobrego znajomego – Felixa Augera-Aliassime, w Bazylei. Pierwszą rundę w Austrii Polak przewalczył na pełnym dystansie z Francesem Tiafoe, wygrywając i serwując aż 28 asów. Następne spotkanie to znów walka trzysetowa z Emilem Ruusuvourim, w tym starciu również serwis bardzo pomógł w zwycięstwie. Borna Coric, z którym Hubert zagra o półfinał, również ma za sobą dwie rundy, które musiał domykać w trzecim secie. Chorwat również znany jest z mocnego serwisu, więc zapowiada się ciekawa walka.

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz – Borna Coric (28.10, 17:30): Typ

1.48

POWYŻEJ 22,5 GEMÓW

betfan

Coric w tym roku, z racji kontuzji, zaczął sezon dopiero w marcu. Nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu dobrych wyników i szybkim powrocie do top 50. Wygrał nawet prestiżowy turniej w Cincinnati. Ostatni raz z Hurkaczem mierzył się w 2020 roku i wtedy poległ 2:6, 2:6. Na tym etapie jest o wiele mocniejszy i pewniejszy w wymianach, a co więcej świetnie współpracuje przy tym serwis. Hubert musi wygrać to spotkanie, by myśleć o ATP Finals, lecz z drugiej strony Borna jest głodny zwycięstw. Liczę tu na długie starcie, więc zagram, że w meczu zobaczymy co najmniej 23 gemy.

ATP Wiedeń 2022: Hubert Hurkacz – Borna Coric (28.10, 17:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Borną Coricem odbędzie się 28 października o godzinie 17:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!