Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Benjamin Bonzi: typy, kursy, zapowiedź | 26.02 Marsylia
Hubert Hurkacz po bardzo dwóch wymagających pierwszych rundach, wreszcie ma za sobą bardzo dobre i stabilne spotkanie. Co więcej po minie Polaka było widać, że gra go cieszy i oby z tym nastawieniem wszedł w ten finał. Mecz z Benjaminem Bonzim, za którym będzie większość trybun, na pewno nie będzie prosta. Czy nasz reprezentant będzie w stanie zgarnąć pierwszy tytuł w tym roku?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Benjamin Bonzi.

Hubert Hurkacz – Benjamin Bonzi: Zapowiedź

Pierwsze starcia w Marsylii nie napawały optymizmem, a sam Huber musiał najpierw odrabiać stratę seta z młodziutkim Riedim. Szwajcarowi starczyło jednak solidności tylko na pierwszy set i dwa kolejne to już dominacja Polaka. Drugi mecz z Mikaelem Ymerem to ponownie gra na pełnym dystansie, a co więcej obrona piłki meczowej. Być może był to psychologiczny przełom, bowiem kolejny mecz, gdzie spodziewano się najgorszego, Hubert rozegrał wręcz bezbłędnie. Pokonał w dwóch setach Alexandra Bublika 6:, 7:6, nie tracąc ani razu podania.
W finale Hubi zmierzy się z reprezentantem gospodarzy, który po niedawnym słabszym okresie, zrobił tutaj ogromne zaskoczenie. Wygrana ze świetnie serwującym Cressim, czy niesamowitym w wymianach De Minaurem, pokazała że Bonzi potrafi ograć każdego, niezależnie od jego mocnych stron. W półfinale spotkał się również z Francuzem, Arthurem Filsem, który osiągał w ostatnim czasie świetnie wyniki, a z Benjaminem przegrał 4:6, 4:6. Hurkacz spotkał się z Bonzim w 2018 roku, gdzie wygrał w challengerze 6:2, 7:6, jednakże od tamtego czasu oboje bardzo się rozwinęli.

Hubert Hurkacz - Benjamin Bonzi: Typ

1.53

HURKACZ WYGRA

betfan

Poza mocnym serwisem Benjamin potrafi wytrzymywać dłuższe wymiany, ale również kończyć je winnerami. Przed Hubertem dość trudne zadanie, bo poza przeciwnikiem, na trybunach będzie wielu kibiców, którzy będą wspierać swojego zawodnika. Jeśli tylko wytrzyma presje, a do tego serwis będzie współgrał, to ma spore szanse na zwycięstwo. Stawiam wygraną Polaka.

Hubert Hurkacz - Benjamin Bonzi: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz finałowy turnieju ATP w Marsylii z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Benjaminem Bonzim odbędzie się  26 lutego o godzinie 12:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!