Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Alexander Bublik: typy, kursy, zapowiedź | 25.02 Marsylia

Hubert Hurkacz jest o krok od finału w ATP 250 w Marsylii. Przed nim bardzo trudne zadanie, bowiem zagra z Alexandrem Bublikiem. W teorii Polak ma z nim bilans 4 do 1, jednakże to Kazach zdaje się być w bardzo dobrej dyspozycji w tym turnieju. Czy Hubi będzie w stanie ponownie pokonać aktualną 50. rakietę świata?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Alexander Bublik.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Hubert Hurkacz – Alexander Bublik: Zapowiedź

W Rotterdamie Hubert nie zabawił zbyt długo. Po wygranej z Bautisto-Agutem, która przełamała serię trzech porażek z tym zawodnikiem, ponownie musiał uznać wyższość Grigora Dimitrova. W dwóćh setach Bułgar wygrał z Polakiem, jednakże w obu kończyli tiebreakiem. Teraz Polak próbuje sił w najsłabiej rozstawionym turnieju tego tygodnia, gdzie z 11. rankingiem, jest rozstawiony jako numer 1. Po pierwszym spotkaniu można mieć mieszane odczucia, bo Hubert był sporym faworytem lecz musiał odrabiać stratę seta z Riedim. Na szczęście udało mu się to bezbłędnie. Ćwierćfinałowe starcie znów odbyło się na pełnym dystansie, a Mikael Ymer sprawił większe problemy niż się spodziewano. Polak wygrał po tie breaku trzeciego seta, broniąc piłki meczowej.

Alexander Bublik bardzo dobrze zna się z naszym zawodnikiem, bowiem rywalizowali już pięciokrotnie. Jednocześnie też nie wspomina tych starć najlepiej, bo po tym jak wygrał pierwsze w 2020 roku, kolejne cztery przegrywał. Ostatnim razem mierzyli się 1 stycznia tego roku, w ramach United Cup. Po starciu na pełnym dystansie to ponownie Polak okazał się lepszy i tym samym poprawił bilans z Kazachem na 4:1. Teraz jednak Alexander ma za sobą trzy bardzo udane mecze, a zwłaszcza wygrana z Dimitrovem sprawia, że nie należy go lekceważyć.

Hubert Hurkacz - Alexander Bublik: Typ

1.62

POWYŻEJ 22,5 GEMÓW

betfan

Mimo lepszego bilansu Huberta, przeciwko Alexandrowi, okres w jakim znajdują się oboje wskazują, że Kazach mógłby poprawić bilans meczów bezpośrednich. Niestety nasz zawodnik nie zachwycał w poprzednich meczach, choć rzadko dawał się przełamać, to sam też niewiele robił w tym aspekcie. Bublika jest jeszcze ciężej przełamać i myślę, że ten mecz może iść w obie strony, ale na pewno nie potrwa krótko. Stawiam powyżej 22,5 gemów.

Hubert Hurkacz - Alexander Bublik: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz półfinałowy turnieju ATP w Marsylii z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Alexandrem Bublikiem odbędzie się  25 lutego o godzinie 14:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!