Pobierz aplikację betfan na telefon
Holandia- Włochy: zapowiedź, typy, MATCHDAY BOOST

W piątek 3 września odbędą się półfinały Mistrzostw Europy w siatkówkę kobiet. W jednym meczu zmierzą się ze sobą Turcja- Serbia, a w drugim Włochy i Holandia. BETFAN przygotował na to drugie spotkanie ofertę specjalną, która podnosi kurs na wygraną reprezentantek Włoch co najmniej dwoma setami.

ME siatkówka kobiet: Holandia- Włochy (03.09, 20:00)- MATCHDAY BOOST

W jednym z piątkowych półfinałów Mistrzostw Europy w siatkówkę kobiet Holenderki zmierzą się z Włoszkami. BETFAN w swojej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo faworytek z Włoch. BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo Włoszek (handicap -1,5) na aż 1.80 (tradycyjna oferta 1.48). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Forma na Mistrzostwach Europy obu reprezentacji

Mistrzostwa Europy w siatkówkę mężczyzn dopiero wystartowały. Jednocześnie zbliżamy się do finału Mistrzostw Europy w siatkówkę kobiet. Niestety nasze reprezentantki odpadły w ćwierćfinale. Emocje związane z turniejem jeszcze się nie zakończyły. W jednym z półfinałów zmierzą się ze sobą Holenderki z Włoszkami. Te pierwsze w swojej grupie zajęły drugie miejsce tuż za Turczynkami, które są faworytkami do wygrania tych ME. Siatkarki reprezentujące Włochy nie pozostawiły żadnych szans w swojej grupie wygrywając wszystkie spotkania i tracąc przy tym tylko jednego seta.

W 1/8 finału Holenderki jako nieznaczne faworytki zmierzyły się z Niemkami, które pokonały 3:1. W ćwierćfinale pewnie pokonały Szwedki, które sensacyjnie wyeliminowały Bułgarki w 1/8 finału. Holenderki ten mecz wygrały 3:0. Włoszki  1/8 finału straciły drugiego set na tym turnieju w starciu z Belgijkami. Jednak w pozostałych trzech setach nie pozwoliły im przekroczyć bariery 17. punktów. W ćwierćfinale bez straty seta poradziły sobie z Rosjankami, które zostały ośmieszone w drugim secie wynikiem 25:8.

ME siatkówka kobiet: Holandia- Włochy (03.09, 20:00)- GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA

Piątkowe starcie pomiędzy Holandią a Włochami rozpocznie się o godzinie 20:00. Transmisję „na żywo” z tego meczu przeprowadzi Polsat Sport. Online spotkanie można oglądać na platformie IPLA, która udostępnia kanały cyfrowego Polsatu.

Sprawdź całą ofertę BETFAN na półfinały ME kobiet w siatkówkę.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!