Holandia – Polska: Typy, kursy, zakłady | 24.05 Liga Narodów

Wojciech Sikora

24 maja 2024

Drugi mecz ma za sobą Polska i drugi okazał się zwycięski. Dzięki temu nasza reprezentacja została liderem w Lidze Narodów, choć oczywiście przed nimi jeszcze sporo spotkań. Nie mają też zbyt dużo czasu na odpoczynek, bowiem trzeci dzień z rzędu zmierzą się w kolejnym pojedynku. Tym razem na przeciw nim stanie Holandia, która nie najlepiej zaczęła tę edycję. Czy ponownie nasi siatkarze będą górą? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Holandia – Polska. 

Polska

 

Holandia – Polska: Zapowiedź meczu

Polska ponownie zgodnie z założeniem zwyciężyła, w drugim starciu, przeciwko Kanadzie. Choć pierwszy set okazał się przegrany, to zmiany w kolejnych partiach dały sporo różnicy na boisku. Tym samym kolejne sety już pewnie padły łupem Polaków. Dla przypomnienia był to drugi mecz naszej kadry – w pierwszym rozbili USA 3:0. W trzecim meczu zagrają przeciwko Holandii, która niezbyt dobrze weszła w turniej. Przegrali 2:3 ze Słowenią, a kolejno choć wygrali, to znów po pięciu setach z Turcją.

Holandia – Polska: Typy bukmacherskie

Betfan logo
POLSKA WYGRA Z HANDICAPEM -1.5 SETA
Kurs 1.52
Zagraj już teraz

Pomiędzy tymi drużynami widać sporą przepaść w jakości zawodników. O wiele lepiej też pod presją grają nasi reprezentanci, którzy w kluczowych momentach potrafią znakomicie przejąć inicjatywę. W tym pojedynku to oni właśnie powinni dyktować warunki. Jedyną szansą rywali może być moment w którym trener naszej kadry wprowadzi zmiany. Mimo wszystko to starcie nie powinno wyjść poza cztery sety. dlatego typuję wygraną Polski z handicapem -1.5 seta.

Holandia - Polska: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Holandii - 3.55
  • Wygrana Polski - 1.27
  • Powyżej 3.5 seta - 1.44

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.27. Tak też Holandia będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 3.55. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.44.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Antalyi, którą powołał trener Nikola Grbic:

- libero: Kamil Szymura, Jakub Hawryluk
- rozgrywający: Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz
- środkowi: Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba, Szymon Jakubiszak, Sebastian Adamczyk
- atakujący: Bartłomiej Bołądź, Karol Butryn
- przyjmujący: Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz, Artur Szalpuk

Holandia - Polska: transmisja, gdzie oglądać? 

Piątkowy mecz pomiędzy Holandią a Polską, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 24 maja o 19:00 na hali w Antalyi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy