Pobierz aplikację betfan na telefon
Holandia – Belgia: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 25.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów.. W jednym z niedzielnych spotkań Holandia zagra z Belgią. Gospodarze już są jedną nogą w fazie pucharowej, choć zostało ostatnie zadanie, nie przegrać z Belgią wyżej niż trzema bramkami. Zadanie dla gości bardzo wymagające, zwłaszcza, że Holendrzy pokazali już kawał dobrego futbolu w tej edycji Ligi Narodów. Czy przyjezdni będą w stanie zagrozić awansowi Holendrów? Zapraszam na zapowiedź spotkania Holandia – Belgia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Holandia – Belgia (25.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Tak jak można było się spodziewać, faworyci grupy czwartej walczą o awans do fazy play off. Teoretycznie w dogodnej sytuacji znajduje się Holandia, mając duży zapas z pierwszego spotkania z Belgami gdzie wygrali 4:1. Gospodarze nie przegrali meczu od 2021, a ich gra wygląda imponująco. Goście mimo, takich dobrych zawodników w poprzednim starciu z Walią od drugiej połowy, a tym bardziej od gola straconego na 2:1, do samego końca musieli obawiać się o komplet punktów. Belgowie nie potrafili zagrać całego spotkania na takim poziomie jak w pierwszej połowie, to samo działo się w poprzednim meczu z Holandią. Mimo przewagi w pierwszej połowie stracili jednego gola, a w drugiej połowie ich gra praktycznie się posypała.

Liga Narodów: Holandia - Belgia (25.09, 20:45) - typy, typowanie

Mała szansa wciąż jest po stronie Belgów, by awansować do kolejnej fazy. Problemem, może być brak jakości w trakcie trwania całego spotkania. Minimalnym faworytem są Holendrzy, którzy pewnie nie będą forsować tempa, by nie dopuścić do błędów, na które goście będą czekać. W pierwszym meczu oglądaliśmy bardzo ofensywne spotkanie z pięcioma bramkami. Myślę, że w tym starciu, zobaczymy defensywnych gospodarzy i nacierających przeciwników. Jak już coś pdanie to raczej ze strony Belgi, choć może się skończyć i bez bramek. Stawiam, w tym meczu Belgia lub remis.

1.62

BELGIA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Liga Narodów: Holandia - Belgia (25.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Holandią, a Belgią odbędzie się 25 września o 20:45 na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!