Holandia – Anglia: Przewidywane składy, transmisja, absencje

Adrian Krawczyk

08 lipca 2024

W środę czeka nas drugi mecz  półfinału Euro 2024, w którym Anglicy podejmą Holendrów. To zespoły, które awansowały z grupy C oraz D. Sprawdź przewidywane składy na to spotkanie, a także gdzie obejrzeć mecz Holandia – Anglia w tv oraz online!

Anglia Foden

Holendrzy oraz Anglicy to dwie drużyny, które były przed Euro w szerokim gronie faworytów. Stąd to zestawienie nie dziwi, jednak swoją grą Anglicy na pewno nie zachwycają i wielu kibiców chciałoby, aby pożegnali się z turniejem. Czy tak się stanie? Na pewno łatwo Holendrom nie będzie wyeliminować Anglików, ale szanse na to niewątpliwie są.

Holandia – Anglia: przewidywane składy obu drużyn

Holandia oraz Anglia w tym meczu mają do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych zawodników. Jako, że jest to mecz o bardzo wysoką stawkę to wydaje się, że obie ekipy wyjdą swoim najmocniejszym ustawieniem, albowiem ciężko tutaj spekulować jakieś zmiany w składach.

SPRAWDŹ TAKŻE TYPY NA HOLANDIA – ANGLIA

  • Holandia: Verbruggen – Dumfries, de Vrij, van Dijk, Ake – Schouten, Simons, Reijnders – Bergwijn, Gakpo, Depay
  • Anglia: Pickford – Walker, Stones, Konsa – Trippier, Rice, Mainoo, Saka – Foden, Bellingham – Kane

Kiedy, o której i gdzie mecz Holandia – Anglia?

Spotkanie Holandia – Anglia będzie drugim meczem półfinału Euro 2024. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 10. lipca o godzinie 21:00. Będzie to jedyne spotkanie tego dnia. Anglicy z Holendrami zmierzą się w Dortmundzie. Obiektem, na którym zostanie rozegrany ten mecz to Signal Iduna Park, na której swoje spotkania rozgrywa Borussia Dortmund. Dzień wcześniej również o godzinie 21:00 zostanie rozegrany także pierwsze spotkanie półfinałów, w którym Hiszpanie zmierzą się z Francją

Holandia – Anglia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Mecz Holandia – Anglia, odbędzie się 10. lipca o 21:00 na Singal Iduna Park w Dortmundzie. Spotkanie będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej, na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisję online będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy