Pobierz aplikację betfan na telefon
Werder – Lipsk: typy, kursy, zapowiedź (12.11) | Bundesliga

RB Lipsk nie przegrał meczu od 17. września, do tego przy optymistycznym dla nich scenariuszu – zespół wielkiego koncernu Red Bull – mogą zostać wiceliderami Bundesligi. Ustępowaliby jedynie wielkiemu Bayernowi Monachium. Z kolei Werder Brema wygrał tylko 2 z 5 ostatnich spotkaniach i zajmuje 8. lokatę. Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz na typowanie zakładu w tym spotkaniu.  

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Werder – Lipsk (12.11, 15:30) – Zapowiedź

RB Lipsk jest w znakomitej formie w ostatnim czasie. Nkunku jako lider strzelców Bundesligi. Oraz passa meczów bez porażki od 17. września. To imponujące jak Lipsk zebrał do kupy wszystkich zawodników w końcu w jedną spójną całość. Ostatnie dwa mecze Bundesligi pomiędzy Werderem, a Lipskiem kończyły się zwycięstwami piłkarzy Red Bull (4:1) oraz (3:0). Werder Brema czyli beniaminek tegorocznej kampanii Bundesligi jest po 14. kolejkach na miejscu 8. spokojnie przewyższającym oczekiwania zarządu kubu podczas rundy jesiennej sezonu 2022/23. Piłkarze Werderu notują serię dwóch zwycięstw domowych z rzędu. Tym razem na drodze stanie Lipsk. Po szalonym meczu w Monachium piłkarze Werderu znów zostaną skonfrontowani z podobnie jak Bayern, ofensywnie grającym zespołem. Czy powtórka (1:6) jest możliwa? 

Bundesliga: Werder - Lipsk (12.11, 15:30) - Typy bukmacherskie, kursy

1.56

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Oba zespoły lubią strzelać. 

Bundesliga: Werder - Lipsk (12.11, 15:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Werderem, a Lipskiem w ramach 15. kolejki Bundesligi odbędzie się 12 listopada o 15.30 na Weserstadion w Bremie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Viaplay  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!