Pobierz aplikację betfan na telefon
Hoffenheim – Union Berlin: Typy, kursy, zapowiedź | 20.05 Bundesliga

Pora na przedostatni weekend tego sezonu, spędzony przy spotkaniach Bundesligi. Hoffenheim w jednym z pięciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Unionem Berlin. Dwie całkiem inne drużyny, mające na ten moment zupełnie inne cele. Jedni chcą utrzymać swoje miejsce w top 4 i zagrać w Lidze Mistrzów. Z kolei drudzy myślą o utrzymaniu na kolejny sezon. Kto będzie bliżej celu po tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź meczu Hoffenheim – Union Berlin.

Hoffenheim – Union Berlin: zapowiedź meczu

Hoffenheim potrzebuje w tym momencie kompletu punktów, by mieć pewność, że po tej kolejce nie znajdą się w strefie spadkowej. Aktualnie mają tylko dwa punkty przewagi, co nie da im pewności do samego końca sezonu. Co więcej dziś odwiedzi ich ekipa z Berlina, mająca na celu zgarnięcie jeszcze kilku punktów w dwóch ostatnich kolejkach, bowiem Freiburg może im jeszcze Ligę Mistrzów odebrać. Zapowiada się starcie dwóch drużyn, które do końca sezonu mają o co walczyć.

 

Hoffenheim - Union Berlin: typ

Hoffenheim jest w bardzo ciężkiej sytuacji i to im tak naprawdę powinno tutaj bardziej zależeć. Dziś, mając atut własnego boiska, można spodziewać się ich lekkiej przewagi na boisku, co moim zdaniem przełoży się na wynik. Typuje tutaj wygraną lub remis gospodarzy.

1.43

HOFFENHEIM WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Hoffenheim - Union Berlin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 33. kolejki, pomiędzy Hoffenheim a Unionem Berlin, odbędzie się 20 maja o 15:30 na PreZero Arena w Sinsheim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!