Pobierz aplikację betfan na telefon
Hoffenheim – Freiburg: Typy, kursy, zapowiedź Bundesliga 18.09
W niedzielę na zakończenie kolejki 7. będziemy mogli obejrzeć aż trzy spotkania Bundesligi. W jednym z nich Hoffenheim podejmować będzie Freiburg. Emocjonujące starcie dwóch ekip, które niespodziewanie znalazły się w top 5 ligi i zajmują odpowiednio czwartą i drugą pozycję. Czy rośnie nam nowy kandydat do zajęcia na koniec sezonu chociażby miejsca w top 3? Kto nim będzie i kto zwycięży w tym spotkani? Zapraszam na zapowiedź meczu Hoffenheim – Freiburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Hoffenheim – Freiburg (18.09, 19:30) – zapowiedź meczu

Bardzo wiele niespodzianek na początkowej fazie tego sezonu Bundesligi. Mało kto by stawiał tak wysoko Hoffenheim po sześciu kolejkach, a już prawie nikt nie myślał, że Freiburg będzie wiceliderem. To starcie umocni którąś z ekip w czołówce. Można, więc rzec, że spotkanie będzie o 6 punktów. Co ciekawe, obie ekipy przegrały już w tym sezonie z Borussią Dortmund, a mimo to są wyżej w tabeli niż oni. Freiburg może być tutaj w gorszej dyspozycji, z racji grania europejskich pucharów. Myślę, że to też czynnik, który przeważa jeśli chodzi o kursy na to spotkanie i stawia Hoffenheim w minmialnie lepszym świetle.

Bundesliga: Hoffenheim - Freiburg (18.09, 19:30) - typ

To spotkanie to jedna wielka zagadka. w Teorii w lepszej dyspozycji i z dodatkową pomocą kibiców powinni wygrać gospodarze. Freiburg, jednak udowodnił, że granie na dwóch frontach nie przeszkadza im w wygrywaniu. Patrząc w historię ich starć i dodając do tego aktualną formę, myślę że najlepszym rozwiązaniem jest postawić, że obie strzelą.

1.50

OBIE STRZELĄ

betfan

Bundesliga: Hoffenheim - Freiburg (18.09, 19:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 7. kolejki pomiędzy Hoffenheim, a Freiburgiem odbędzie się 18 września o 19:30 na PreZero Arena w Sinsheim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!