Hiszpania – Polska: Na kogo postawi Sousa?

Już dzisiaj spotkanie, które zadecyduje, czy Polska będzie miała jeszcze jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy na Euro 2020. Zapraszam na tekst, dotyczący przewidywanych składów na ten mecz. 

Euro 2020: Hiszpania – Polska (19.06, 21:00) – Zagrać jak Szwecja?

W pierwszej kolejce zmagań w grupie E, Szwecja wywiozła punkt z Sewilli, mimo iż wymienili pięć razy mniej podań od Hiszpanów. Wydaje się, że w podobnej sytuacji znajdą się Biało-Czerwoni i tak będzie wyglądał przebieg meczu. To Hiszpanie będą przy piłce. My musimy natomiast zagrać solidnie w obronie i postarać się wyprowadzać szybkie kontry. Pamiętajmy jednak, że nawet punkt może nas uratować przy zwycięstwie ze Szwedami. Paulo Sousa powinien skorzystać ze szwedzkiej taktyki i spróbować podobnie zatrzymać „La Furia Roja”.

Euro 2020: Hiszpania – Polska (19.06, 21:00) – Ilu zawodników zmieni Sousa?

W meczu z Hiszpanią na pewno zabraknie Grzegorza Krychowiaka, który jest zawieszony za dwie żółte kartki. Wydaje się, że jego miejsce może zająć Karol Linetty, a piętro wyżej zagra Jakub Moder z Mateuszem Klichem. Wydaje się również, że Sousa zrezygnuje z ofensywnie nastawionego Jóźwiaka na wahadle. Być może Kędziora zajmie miejsce w środku obrony, natomiast na prawym wahadle zagra Bartosz Bereszyński, który nie odnalazł się na środku. Jedno jest pewne, trzeba wzmocnić boki obrony tak, żeby reprezentacja Hiszpanii nie mogła swobodnie atakować skrzydłami. W przeciwnym wypadku może to się skończyć wieloma bramkami dla „La Furia Roja”.

OBSTAW ILU ZAWODNIKÓW Z WYJŚCIOWEJ JEDENASTKI WYMIENI SOUSA 

Euro 2020: Hiszpania – Polska (19.06, 21:00) – przewidywane składy

Oprócz wcześniej wspomnianych dwóch zmian prawdopodobnie zobaczymy te same nazwiska co w meczu ze Słowacją.

Przewidywane składy:

Hiszpania: Simon – M. Llorente, Laporte, P. Torres, Alba – Koke, Rodri, Thiago – F. Torres, Morata, Olmo
Polska: Szczęsny – Bereszyński, Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus – Linetty, Moder, Klich – Zieliński – Lewandowski

Zapraszam również do zapoznania się z zapowiedzią meczu Hiszpania – Polska oraz typami na to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!